2733
2734

پسر یازده ماهه ام رو نمی تونم بگذارم تو تختش،...از این تخت نوزادی ها که نرده داره ...پاش رو می گذاره بالا که بیاد بیرون ...نگيرمش با سر می افته ...😔😔😔

حالا تختش بلا استفاده مونده...

کسی تجربه ای داشته؟ 

کی می تونم بگذارم تو تختش با این حساب؟ 

ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دختر من همینکار و میکرد آخر یه تخت پارک خریدم توی پارکش تشک انداختم .چون لبه های اون خیلی بلند بود یکبار هم نتونست بیاد بیرون. خوبم بود چون حسابی جمع میشد هر جا مسافرت میرفتیم با خودمون میبردیم‌.

خدایا شکرت شکرت شکرت.
خوشخوابش رو در بیار یه تشک پنبه ای براش بدوز بنداز توی تختش. دیگه عمرا بتونه بیاد بیرون

مسئله اینجاست که ارتفاع خوشخوابش زیاد نیست و چندان فرقی با تشک نداره ....چی کار کنم

2738

دختر من که قشنگ در میومد. البته تخت داداشش کنار تختش بود. از رو نرده ها خودشو مینداخت رو تخت داداشش‌ با کله هم میومد. بعد خوشحال میپرید پایین😁

البته من باز هم تو تخت میخوابوندم

🤔
من دخترمو پیش خودم میخابونم اصلن مخالف این کارم پسرمم چهار سالگی جدا کردم بهتره 

من حالا کاملا طرفدار استقلال بچه ام ...همین روش رو برای دخترم هم انجام دادم ...الان از نتیجه راضی ام...دخترم 11 ساله است و کاملا مستقل و با اعتماد به نفس...دخترم رو از شش ماهگی تو تخت و اتاق خودش خوابوندم ...به نظرم باید کاری که بچه قادر به انجام دادنش هست ، خودش انجام بده ...من پسر یازده ماهه ام رو نمی. رم بغل کنم که شيرش بدم ...تو اتاق می شینم تو محل شیردهی ...خودش می دونه و چهار دست و پا میاد ....😉😉😉

2706