2733
2734

میگه همکار شوهرش بهش پیام میده اینم اتفاقی صبح که یهو ازین پهلو ب اون پهلو میشه گوشی شوهرشو میبینه که روشن میشو اون خانومه پیام داده بوده و اخرش نوشته فدات شم. حالا دوستم میگه من تا اخر عمرم دیگه حتی یه جان به شوهرم نمیگم بخاطر دوتا بچم میمونم سر زندگیم. اگرم گفت محبت نمیکنی بهم میگم تو فدات بشم و قربونت برم بهت میگن😥😥😥 من نمیدونم چی بهش بگم فقط گفتم تذکر بده به شوهرت اگه خودشو جمع نکرد حال زنه رو با شوهرت اساسی بگیر. گفتم برو در مغازه ببین چطوریه اصلا؟ بد گفتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همکار شوهر غلط کرد با خودش    

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

فدات شم گفتنش مشکلی نیست شاید تکیه کلامشه بررسی بیشتری میخواد خانمه بیشتر مغازه بره و به شوهرش هم اون موضوع رو بگه بعد از اینکه چندبار مغازه رفت و رفتارشو دید 

2738
شوهرشم جوابشو داده؟ این مهمه

اره حتما جواب میده. اخه میگه من میرم بچه هارو بخوابونم میبینم همش گوشیش تو شارژه و پای پریزه. میگه قبلنا ۱۰ میشد میخوابید. اینم فک میکرده با دوستای سابقشه. میگه پیام زنه رو که دیده مطمین شده خبریه

به من باشه تو کل نان های نانوایی کافور می ریزم 

خدا خودش چه صبری داره 

با ما  انسان های خیانتکار

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

فداتشم ممکنه معنای بدی نداشته باشه بعضی ها یه کلمه رو زبونشون میفته میگن همکار منم هر وقت زنگ میزنه کاری داره میگه فداتون بشم ولی مرد محترمیه تا الانم خطایی ازش ندیدم اصلا تو این باغها نیست صرفا به عنوان احوال پرسی و تشکر رو زبونشه منم واکنشی نشون نمیدم میدونم قصد و قرض نداره

اره حتما جواب میده. اخه میگه من میرم بچه هارو بخوابونم میبینم همش گوشیش تو شارژه و پای پریزه. میگه ق ...

اول باید ثابت بشه ،بعد تصمیم بگیره میخواد بمونه یا بره

چه شرایط سختی خدا لعنتشون کنه

چرا امضات کم رنگه  
2706