2726
عنوان

این لکه چیه بچه ها تو نوزادم😔😔😔

190 بازدید | 14 پست

دوماهشه و از وقتی به دنیا اومد هست ....به نظرتون میره

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سینش

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘
اره چیزی خاصی نیس..نمیدونم چیه ولی توبدن اطرافیانم دیدم هرچی بزرگترشدن اونم رفته خوب شده

واقعا ...خدا کنه اینجوری باشه

من دخترم پشت باسنش یه نقطه بود انگار رگش زده بود بالا دوتا دکتر بردم گفتن چیز خاصی نیس بعضی بچه ها ا ...

خیلی ممنون عزیزم

خال بوسه فرشته است. اسم علمیشو نمیدونم پسرمن تو پیشونیش وپست گردنش داره رو پیشونیش کمرنگ شده . ولی برابچه شما تو سینشه دکتر ببرش آخه یادم خواهرم کوچیک بود تو دستش داشت بردیم دکتر .دکتره گف تو دست موردی نداره ولی کل بدنشوچک کن رو شکم اینا رو .. ولی نداشت فقط تو دستش بود

اره چیزی خاصی نیس..نمیدونم چیه ولی توبدن اطرافیانم دیدم هرچی بزرگترشدن اونم رفته خوب شده

پسرعمومم نوزادبود روی مچ پاش داشت ازین بزرگتربودش بردنش دکتر گفته بود چیزی نیس به مرور خوب میشه خوبم شد..

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
واقعا ...خدا کنه اینجوری باشه

اره بابانگران نباش خیلی ازبچه هااینطورین..بعضی ازدکترامیگن ازوقتیه که مادرمیترسه ازجایی ازبدنشوبخارونه برابچش همون جالک ایجادمیشه..نمیدونم دیگه واقعیت داره یانه..ولی شنیدم یکی دوتادکتراینوگفتن

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆

برای بچه ی من پشت کمرشه تا یکسالگی بزرگ شد وبعدش دکتر گفت هر چی بزرگتر بشه کوچیکتر میشه .اسمشم هماتوژن با ی همچین چیزیه وپر رگهای خونیه وفقط نباید ضربه بخوره وگرنه خونریزی میکنه البته دکتر گفت ی سونوی کامل بگیرید که داخل بدنش نباشه چون اگه داخلی باشه بچه نباید بره ورزشهای رزمی چون ضربه براش خطرناک میشه.متاسفانه هنوز نتونستم ببرمش

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  

من این لکه رونمیدونم چیه ولی عزیزم بنظرمیرسه پوست بچت خشکه 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
2706