1265
1273

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1279

اره چیزی خاصی نیس..نمیدونم چیه ولی توبدن اطرافیانم دیدم هرچی بزرگترشدن اونم رفته خوب شده

قانون انتظار میگه:منتظرهرچی توزندگیت باشی اتفاق میوفته..پس همیشه باخودت بگو من منتظر بهترین اتفاق هاهستم💪🙏خدایا خودت نظری کن🙏😢

خال بوسه فرشته است. اسم علمیشو نمیدونم پسرمن تو پیشونیش وپست گردنش داره رو پیشونیش کمرنگ شده . ولی برابچه شما تو سینشه دکتر ببرش آخه یادم خواهرم کوچیک بود تو دستش داشت بردیم دکتر .دکتره گف تو دست موردی نداره ولی کل بدنشوچک کن رو شکم اینا رو .. ولی نداشت فقط تو دستش بود

1274
اره چیزی خاصی نیس..نمیدونم چیه ولی توبدن اطرافیانم دیدم هرچی بزرگترشدن اونم رفته خوب شده

پسرعمومم نوزادبود روی مچ پاش داشت ازین بزرگتربودش بردنش دکتر گفته بود چیزی نیس به مرور خوب میشه خوبم شد..

قانون انتظار میگه:منتظرهرچی توزندگیت باشی اتفاق میوفته..پس همیشه باخودت بگو من منتظر بهترین اتفاق هاهستم💪🙏خدایا خودت نظری کن🙏😢
واقعا ...خدا کنه اینجوری باشه

اره بابانگران نباش خیلی ازبچه هااینطورین..بعضی ازدکترامیگن ازوقتیه که مادرمیترسه ازجایی ازبدنشوبخارونه برابچش همون جالک ایجادمیشه..نمیدونم دیگه واقعیت داره یانه..ولی شنیدم یکی دوتادکتراینوگفتن

برای بچه ی من پشت کمرشه تا یکسالگی بزرگ شد وبعدش دکتر گفت هر چی بزرگتر بشه کوچیکتر میشه .اسمشم هماتوژن با ی همچین چیزیه وپر رگهای خونیه وفقط نباید ضربه بخوره وگرنه خونریزی میکنه البته دکتر گفت ی سونوی کامل بگیرید که داخل بدنش نباشه چون اگه داخلی باشه بچه نباید بره ورزشهای رزمی چون ضربه براش خطرناک میشه.متاسفانه هنوز نتونستم ببرمش

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  

من این لکه رونمیدونم چیه ولی عزیزم بنظرمیرسه پوست بچت خشکه 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
1288