1421
1411

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

یکی از اشناها بچش هشتمه بعثت میره میکه از نظر مذهبی رو بچه فشار میارن و تا ساعت دو مدرسن . ولی از کلاسای زبانش خیلی راضیه.

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...

مدرسه خوبیه اگه خودتون بالا سر بچه تون باشید باهش کار کنید چون مدرسه غیر دولتیه بچه تنبل خیلی زیااااااد توش من شوهرم معلم بهتر از اون اگه ناحیه تون بخوره ما الان یه مدرسه هس امام سجاد تو بزرگمهر خیلی تعریف اونو شنیدیم...

حامی پسرم سالم باشى انشالله 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
1447
یکی از اشناها بچش هشتمه بعثت میره میکه از نظر مذهبی رو بچه فشار میارن و تا ساعت دو مدرسن . ولی از کل ...

از نظر مذهبی چون خودمون مذهبی هستیم مشکلی ندارم بیشتر برا کلاس زبان دوس دارم اونجا بره ولی این که تا ساعت ۲ طول نیکشه مردد میشم که اسمشو بنویسم یا نه شما پیشنهاد دیگه ای ندارین؟من هیچ شناختی از مدارس ندارم

مدرسه خوبیه اگه خودتون بالا سر بچه تون باشید باهش کار کنید چون مدرسه غیر دولتیه بچه تنبل خیلی زیاااا ...

ممنون عزیزم ما سمت الهیه هستیم این طرقا مدرسه نمیشناسی؟

1396
ممنون عزیزم ما سمت الهیه هستیم این طرقا مدرسه نمیشناسی؟

عزیزم این همه راه بچه رو میخوای بفرستی بعثت؟؟

خب بفرست دبستان سما وابسته به دانشگاه ازاد هم هست 

خیلی معتبر..کلاس زبان هم داره ..مثل غیرانتفاعی های کوچک نیست چون معتبر وابسته دانشگاه ازاد هست 

1437