2737
2734
عنوان

اوا هستم که شوهرم تو باشگاه...

| مشاهده متن کامل بحث + 29556 بازدید | 366 پست
نه اسم هبه نباید بیاره.اگه محضر دار درمورد پول گفت بگه نقدی پرداخت کردم.با طلاهامو فروختم بهش دادم.

الان كه مشكلي پيش نمياد ولي بعدا ممكنه آقا بگه هبه كردم

منظورم بعدا بود

ديگران راقضاوت نكنيم.
الان كه مشكلي پيش نمياد ولي بعدا ممكنه آقا بگه هبه كردم منظورم بعدا بود

نه اگه موقع سند نوع واگذاری نگه مشکلی نداره.اونجا فقط ازش میپرسن پول چطور رد و بدل شد که بگن نقدا ونیمی دیگه هم.طلا دادم طرف بیخیال میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یه راه ساده..همون لحظه باید شوهرتو میبردی پزشکی قانونی تا دکتر تشخیص میداد چند ساعت پیش ن ز د ی ک ی داشته همه چی مشخص میشد.بعد مجبور میشد همه چیو به اسمت کنه باهم زندگی میکردید اتاقاتونو جدا میکردید و بهش میگفتی من با کسیکه یبار تنش به یه خراب خورده همخواب نمیشم مرض پرض بگیرم پولاشو میگرفتی ک ی و ن شو میسوزوندی

امضام عملیه؛ اول چشماتو ببندو تجسم کن:میری دریخچالو باز میکنی از توش چندتا گوجه سبز ترررش ورمیداری میجویی میجویی بعدسریع دو سه قاشق آبلیمو از روش میخوری و در آخر یه تیکه کاموا ورمیداری میجویی میجویی .اگه یجوری شدی یه صلوات بفرس...
2731
2738
مگه تو بند ب چی نوشته عزیزم 

بند ب حق طلاق میگه که در صورتی که زوج بخواهد زوجه را طلاق بدهد، نصف اموالی که پس از ازدواج به دست آورده، به نام زوجه خواهد شد

... و من به تو ایمان دارم...
بند ب حق طلاق میگه که در صورتی که زوج بخواهد زوجه را طلاق بدهد، نصف اموالی که پس از ازدواج به دست آو ...

شوهر خواهر من زمانی که با خواهرم به مشکل برخوردن .....خونشو به نام پدرش کرد تا هیچی به خواهرم نرسه

2706