2726
عنوان

یه سوال ازخانما فقط تکی تکی جواب بدین بلد نیستم سریع ریپلی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 8216 بازدید | 464 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر زن و یه گل از دید من یکیه. البته دور از عمراشون. دیگ بعضیا پژمردن،.بعضیا ضعیف، بعضیا خار،بعضیا ...

مردها چی هستن اونوقت؟!

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2728

همچین راحت اینجا میگن طلاق انگار عین اینه بری از سوپری ماکارونی بخری بیای 🙄 خودش یه داستانه از تقسیم اموال بگیر تا مهریه و حضانت فرزند هم زمان بره هم آسیب به روح و روان همه خانواده میزنه 

اگر بچه ها رو‌ مرد بگیره که اکثر زنا طاقتش رو ندارن 

اگرم حضانت رو بده به مادر باز فکر کردید بزرگ کردن بچه نوجوون بخصوص پسر بدون پدر راحته؟ 

حرف سر دوست داشتن و نفرت نیست ازدواج یه قرارداد و تعهده اگه آقا ناراضیه از زندگیش اول تکلیفشو با همسرش روشن کنه بعد بره آنقدر دختربازی کنه که جونش دربیاد

ازدواج نکردم

بچه که میاد خیلی طرز فکر آدم عوض میشه من خیانت همسر رو تجربه نکردم ولی وقتی وابستگی بچه هام به پدرشون رو میبینم و نیاز به پدر برای تربیت بچه ها کاملا درک می‌کنم چرا خیلیا به خاطر بچه میمونن نمیگم درسته ولی قابل درکه

همونطورکه مثلاآقایان میرن خیانت میکنن یاکلازنشون رودوست ندارن ولی راضی نیستن زنشون خیانت کنه چون آبر ...

من ازروز اول به شوهرم گفتم بهم خیانت کنی یابفهم یاازکسی بشنوم به روت نمیاروم ولی طوری جلوی خودت خیانت میکنم یاطوری اززندگیت میرم که خودتم نفهمی چطوررفتم حتی اگه ۴تاهم بچه داشته باشم میدونی که ادم نیستم خودمووابسته کنم....ولی اینو گفتم که حواسش باشه قطعا این کاری رو که اولش گفتم نمیکنم 

بچه که میاد خیلی طرز فکر آدم عوض میشه من خیانت همسر رو تجربه نکردم ولی وقتی وابستگی بچه هام به پدرشو ...

من منظورم به شرایط خاصی مثل بچه داشتن نبود آخه من تو همین سایت دیدم کسایی که بچه ندارن واقعا همسرشون بی منطقع و بهشون بد میکنه اول میان کلی بد شوهرشون مینویسن آخرش میگن چون فکر میکنم بدون اون نمیتونم زندگی کنم جدا نمیشم منظورم همچین اشخاصی بود

داری کجا میری آرامشم که صد جا بد در رفت آمارشم
من منظورم به شرایط خاصی مثل بچه داشتن نبود آخه من تو همین سایت دیدم کسایی که بچه ندارن واقعا همسرشون ...

باور نکن حرفای اینجا رو

بقول قدیمیا با یه کشمش گرمیشون میشه با یه مویز سردیشون

امروز میگن شوهرم اله بله 

فردا یه شاخه گل میگیرن زمین تا آسمون حرفشون عوض میشه 

خب ایوه خودان وخته بزانن یه دانه پیاو و خانمدلن ایژه گلم نارحت ناون؟؟؟ راسی ناو کاربریکتان اشتباه ن ...

نه به اولش که واسه یه گلم که بهت گفت اینقدر جبهه گرفتی ومیخواستی طرفو نیست و نابود کنی نه به الان که گرم کردی صحبت کردن باهاش شدی فازت چیه اخه یا اینوری باش یا اونوری دیگه

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
نه به اولش که واسه یه گلم که بهت گفت اینقدر جبهه گرفتی ومیخواستی طرفو نیست و نابود کنی نه به الان که ...

تو اصلا گرفتی نو کوردی من بهش چی گفتم

اون آقا هم زبونم بود و من درنهایت ادب بهش گفتم که دوست ندارم که کسی اینجور بهم بگه

هنوز هم میگم و جبهه میگیرم

خودت باش اینجوری،قشنگترینی
تو اصلا گرفتی نو کوردی من بهش چی گفتم اون آقا هم زبونم بود و من درنهایت ادب بهش گفتم که دوست ندارم ...

بله که گرفتم چی گفتی همونو به فارسی بهش گفتی خودشم فهمید دیگه به زبون کردی گفتن نیازی نبود واینکه اینهمه کشش بدین پیامتو بخون خودت به کردی هم میخواستی بگی تو دوتا پیام باید تموم میشد علت کش دادنش رو نمیفهمم  

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
2706