2733
2734

والا چی بگم شاید مال تو بمونه مال من که تا ۲ ماه بیشتر نمیموند دوباره میرفتم یک عالمه پول میدادم ترمیم میکردم دیوونه بودم به خدا خودمم نمیدونم فازم چی بود این همه پولو هدر دادم

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا چی بگم شاید مال تو بمونه مال من که تا ۲ ماه بیشتر نمیموند دوباره میرفتم یک عالمه پول میدادم ترم ...

منم تا ترمیم میزارم بمونه اگه دیدم بی رنگه واسه ترمیم که رفتم میگم قاب وسایه بزنه واسم

من تازه4روزه زدما؟یعنی کلا این خطایی که تو ابروم کشیده میپره؟

عزیزم صبور باش برمی گرده رنگش.... میگم من تجربه دارم  اول کلا پاک شد ولی چند روز بعدش برگشت. 

لطف کنید یه صلوات مهمونم کنید😍😍😍😍😍😍😍... یه جوری زندگی کنید که خدا عاشقتون بشه..... 
2728
ای خدااااا😟میشه واسه ترمیم که رفتم بگم قاب وسایه واسم بزنه؟!

بله ميشه 

من بهش گفتم همش پاك شد گفت ترميم درست ميشه اما بعد ترميم هم دوباره پاك شد همسرمم ميگه هزينه كردي پس چرا هيچي نموند 

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....

تازه اون دو ماهی هم که بود اینقدر کمرنگ بود که همش باید از روش مداد میکشیدم وگرنه مثل بز اخوش میشدم😁😁😁😁

عزیزم صبور باش برمی گرده رنگش.... میگم من تجربه دارم  اول کلا پاک شد ولی چند روز بعدش برگشت.&nb ...

براي منم پاك شد حتي خط ها ديگه معلوم نيست واقعاً براي شما هم اينطوري شد بعد برگشت رنگش

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
2738
منم تا ترمیم میزارم بمونه اگه دیدم بی رنگه واسه ترمیم که رفتم میگم قاب وسایه بزنه واسم

حالا برو ترمیم ببین چطوری میشه من که هر سری میزدم بهم میگفت پوستت نگه نمیداره ولی الان که چند ماهه سایه زدم نمیدونم چطوری پس نگه داشته پوستم😂😂

2706