2733
2734

سلام مامانا

پسر من ۲۶ ماهشه از چهارشنبه شروع کردم به از پوشک گرفتن خیلی خوب همکاری میکنه باهام تو این چند روز دوبار تو شلوارش جیش کرده ولی هموز خودش نمیگه هر ۴۰ دقیقه یا یکساعد میبرمش دستشویی جیش میکنه تاحالا نشده خودش بگه جیش دارم.ولی میفهمم که جیششو نگه میداره تا من خودم ببرمش دستشویی.قبل از خواب ظهر هم بردمش دستشویی اصلا تو خواب جیش نکرد بیدار که شد تا بردمش تو دستشویی کلی جیش کرد.متاسفانه امشب یکم دیدم شرتش خیسه به شوهرم گفتم ببرش دستشویی تااااا بلند شه و بچه رو ببره یک سال نوری طول کشید و بچه تو شورتش جیش کرد،حالا به نظر شما چقدر طول میکشه تا خودش بگه جیش داره؟تا کی من باید حواسم باشه و ببرمش دستشویی؟چجوری بهش یاد بدم که خودش بگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای دختر من حدود دوماه این پروسه طول کشید که دیگه کامل میگفت و اصلا تو خودش جیش نمیکرد

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت

عزیزم به نظرم پسرت خوب همکاری کرده عجله نداشته باش اگه جیش کرد دعواش نکن ان شاءالله طی هفته آینده مشکلت حل میشه 

تیکر مربوط به خونه دار شدنمه ان شاءالله تا آخر امسال خونه دار بشم شما هم واسم دعا کنید😊
2738

ازش بپرس مامان جیش داری؟ هر بار بپرس تا خودش بهت بگه

اگه نگفت و جیش کرد دعواش کن بفهمه کارش درست نبوده

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

واسه بچه ها فرق میکنه یکی یه هفته یی راه میوفته یکی یه ماه شایدم بیشتر.پسر من ده روز طول کشید بعده اون دیگه هیچوقت تو شلوارش جیش نکرد به هیچ عنوان شبم جاشو خیس نکرده تو این یک سال همیشه از خواب بیدار میشه میگه 

من تا حالا این مدلی اش رو ندیده بودم

حتی بچه ای دیدم که خیلی دیر به حرف افتاده ولی از پوشک که گرفتنش به زبون خودش جیشش رو میگفته

به نظرم هنوز بچه ات آمادگیش رو نداره

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
نه از حالت صورتش میفهمم میبرمش دستشویی اونجا میکنه البته اوایل حاضر نبود بیاد با کلی ترفند راضیش کرد ...

طبیعیه. برای من ۱ ماه گذشته اما هنوزم پی پیشو که نمیگه از دویدناش می فهمم. تازه اونم گاهی چند بار باید ببرم تا یکبارشو بکنه.

اما الان جیششو میگه. البته واسه من نگه میداشت .خودشو خیس نمیکنه.

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.
در حد ۵۰-۶۰ کلمه

دختر من دوسال و نیمش بود که گرفتمش از پوشک

بهش بگو هروقت جیش داشتی بهم بگو که بهت جایزه بدم

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
برای دختر من حدود دوماه این پروسه طول کشید که دیگه کامل میگفت و اصلا تو خودش جیش نمیکرد

چی میشه که خودشون میگن؟یعنی من همینجور ادامه بدم به دستشویی بردن یا ولش کنم تا خودش بگه؟

2706