2726
عنوان

تجربه از شير گرفتن كودك-hum

| مشاهده متن کامل بحث + 39077 بازدید | 162 پست

دوستان من چون روزا اكثرا وقت ندارم مطالب رو نوشته بودم و الان كه دخترم خواب ِ براتون سريع گزاشتم .

فردا باز مرور ميكنم چيزي رو از قلم ننداخته باشم .

هر كس دوست داشت ميتونه به نكات اضافه كنه و تجربياتش رو بنويسه 😊😊😊😊♥️

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
سلام عزییییییییزم مایا جون خوبه؟؟؟ مشتاق خوندن کامنتات هستم😍🤗🤗🤗😘

سلام عزيزم دلم خوبي😍😍😍دو تا فرشته كوچولوت خوبن؟!

😍😍😍

😘ما خوبيم خداروشكر عزيزم . مرسي كه اومدي😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هوم جان. کاش ی روش وااقعا موثر هم میگفتی واسه افزایش شیر...

من ۲۰ روزه زایمان کردم اصلا شیرم خیلی کم و آبکیه. شاید لباسم خیس بشه هاا ولی اول و اخرش رقیقه.

ابگوشت و دلستر و شیر و خرما و قطره شیرافزا و شربت اب و عسل و... رو امتحان کردم ولی اثر زیادی نداشته. کمکی شیرخشک میدم ولی فک کنم کم کم باید کلا شیرخشک بدم ب بچم...

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
خیلی حس خوبی بهت دارم خیلی ان شاالله تندرست و خوشبخت باشی

واااي مرسي فداتشم 😍😍😍😍چقدر لذت داره كه اينهمه دعاي خوب توي يه كامنت ببينم 😘😘😍😍مرسي از انرژي مثبتت انشالله خدا آرزوهاي شما رو هم برآورده كنه 😘♥️

2728
سلام عزيزم دلم خوبي😍😍😍دو تا فرشته كوچولوت خوبن؟! 😍😍😍 😘ما خوبيم خداروشكر عزيزم . مرسي كه اوم ...

چقدر عالی ک دوباره ب سایت برگشتی من دورادور پیگیر تاپیکات هستم و اون روز توی تاپیک گلمهر جان ناراحت شدم ک خداحافظی کردی 

والان خوشحالم ک برگشتی 

ممنون از تجربیاتت ان شالله منم کمتر از دوسال دیگه از تجربیاتت استفاده میکنم دخترم الان نزدیک ۵ ماهشه

هوم جان. کاش ی روش وااقعا موثر هم میگفتی واسه افزایش شیر... من ۲۰ روزه زایمان کردم اصلا شیرم خیلی ک ...

عزيزم آبگوشت ،ماهي، أرده شيره ، مغزيجات، سالاد، ماكاروني ، آب اناناس و آب هويج ، شويد، ... اينارو تست كن . فكر كنم تو تاپيك تجربيات بارداريم هم يه چيزايي باشه از اين موارد

علایم دختر داشتن چیه استارتر من ۸ هفته ام دلم میخواد بدونم چیه 

والا من همه بهم گفتن پسره از علايمم 

يادمه خيلييي هوس ميكردم خيلي شيريني جات ميخوردم البته ميوه ها ، كل بارداري به چاي خوردن احساس بد داشتم و نخوردم (ويار)، ديگه اينكه شكم داغ و پاهام سرد بود، ديگه اينكه تا اوايل عفته ١٩ وروجكم تكون نخورد ... اينا الان يادمه

چقدر عالی ک دوباره ب سایت برگشتی من دورادور پیگیر تاپیکات هستم و اون روز توی تاپیک گلمهر جان ناراحت ...

عزيز دلمممم😍😍😍مرسي از اينهمه لطفت واقعا ♥️

تاپيك غذا الان به دردت ميخوره پس .انشالله به شادي و سلامتي رشد كنه دختر نازت كنارتون 😘😘

عزيز دلمممم😍😍😍مرسي از اينهمه لطفت واقعا ♥️ تاپيك غذا الان به دردت ميخوره پس .انشالله به شادي و س ...

ممنون ان شالله فعلا ک درگیر رفلاکسش هستم امیدوارم رفلاکسش خوب بشه بتونه بهتر شیر بخوره 

پرهیز غذایی شدیدی دارم من 

ممنون ان شالله فعلا ک درگیر رفلاکسش هستم امیدوارم رفلاکسش خوب بشه بتونه بهتر شیر بخوره  پرهیز ...

عزيزم انشالله زودي خوب بشه . 😘♥️♥️

كاش يكي از كسايي كه تجربه رفلاكس كودك رو داره تاپيكش رو ميزد ، من خيلي تو سايت ديدم كه بچه ها رفلاكس دارند و مادر و كودك اذيت ميشن.

عزيزم انشالله زودي خوب بشه . 😘♥️♥️ كاش يكي از كسايي كه تجربه رفلاكس كودك رو داره تاپيكش رو ميزد ، ...

من الان خودم اینقدر در موردش تحقیق کردم ک برا خودم دکترا گرفتم در زمینه ی رفلاکس کودکان😁😁😁😁

ولی خب زمان میبره تا رفلاکس درمان بشه 

اتفاقا تقریبا توی تمام تاپیکای مربوط ب رفلاکس رفتم و تجربیاتم رو بهشون گفتم و خدا رو شکر بعضی ها هم نتیجه گرفتن 

و ممنون از شما دوست عزیز 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

امیدوارم هیچ کجای دنیا بچه ای درگیر هیچ بیماری نشه حتی بیماری های ب ظاهر ساده 

الهی آمین 

عزیزم چه تاپیک مفیدی ممنون😍😘😘 البته فعلا من نی نی ندارم ولی سیوش کردم برای بعد ها😁😁

سلام عزيزم دلم خوبي 😘😘😍خوب كردي عزيز عاقبت انديش من😂😂😂

من الان خودم اینقدر در موردش تحقیق کردم ک برا خودم دکترا گرفتم در زمینه ی رفلاکس کودکان😁😁😁😁 ولی ...

آمين عزيز دلم 😍😍♥️

انشالله به زودي و سلامتي كه رفع شد مشكل رفلاكس فرشته كوچولوتون خودت تاپيكش رو ميزني 😘😘😘😘♥️

2706