2703
2553
عنوان

خانمهای پارد به ف قهوه لطفا بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 22 پست
عزیز نگاه بنداز بی زحمت

عزیزم من زیادسردرنمیارم وفال نمیگیرم برای استارتراین چیزی که به چشمم خورد و گفتم. برای شما اولین چیزی که دیدم زنی که سرشو انداخته پایین غمگینه وتاسف میخوره زنی که مغروره قلبش شکسته ولی تو سرش اینه که خودشو قوی نشون بده. جایی قلبی یاعشقی شکل گرفته ومانعی سرراهشه و تمایل داره به کسی که اون بهش پشت کرده ازاون طرف کسی بافاصله  روبه شماوایساده انرژی منفی می فرسته واحتمالابرای همین پشت کردن به شما  وخیلی زیادتمایل داری به کسی که پشت کرده به شما حسوددارین وتذهنتون افکارپریشون دارین.من فقط کمی ازاصول اولیه روازنت یادگرفتم دقیق نمیتونم تشخیص بدم 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من زیادسردرنمیارم وفال نمیگیرم برای استارتراین چیزی که به چشمم خورد و گفتم. برای شما اولین چیز ...

همیناهاشم درست بود  دقیق بود برام مرسی.فقط درخواست دوستی مو قبول کن تو لیست دوستام باشی٬ممنون  

عزیز واس منو چی میبینی؟

عزیزم یه غصه و ناراحتی داری و یه ترسی از چیزیی توی دلته اما نگران نباش انشاءالله بزودی مشکلت حل میشه 

یه جشمهایی عم دیده میشه که معنیش اینه که یه افرادی کنترلت میکنن و زیر نظرت دارن و حسود وبد خواه زیاد داری  یه راهم میبینم که مسافرت اینا چیزایی بود که من دیم گلم یه پرنده هم هست که نوید سعادت و خوشبختی

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
2720
ان شاءالله میشه .منم تجربه ندارم ولی این شکلابه  چشمش اومد

مرسی عزیزم 

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
2714