2733
2734
عنوان

شما جلو میشینید یا مادرشوهر؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2326 بازدید | 176 پست
فیلم عروسیم ماه پیش گرفتم باشوهرم  باآرامش نگاه کردیم فرداگف لپ تتب ببر مامانم وخاهرم نگاه کنن ...

خیلی گناه بزرگیه و کار خیلییی بدیه . خودشون خوششون میاد یکی جلو شوهرشون از بقیه زنا تعریف کنه ؟ البته شما جلو شوهرتون سعی کنید اصلا خودتون را حساس نشون ندید و خیلی با اعتماد به نفس باشید . ولی مطمین باشید چوب این کارشون را میخورن و یکی همین کار را با خودشون میکنه . به شون بگید حرف خداس که جلو اقایون از بقیه نگن حالا هر مردی باشه .شوهرم، برادرم ، یا مرد غریبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهرم اصلا یه تعارفم نمیکنه پدرشوهرم یبارمیگه ولی مادرشوهرم اصلا متنفرم ازش یبارم نمیگه. درست ب ...

عجب 😐

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
2731
خب قاعدتا مادر همسر یا اگر با مادر خودتون بودید مادرتون باید بشینند برای رعایت احترام به بزرگتر  ...

برای کسی که گاهی پیش میادبامادرشوهرباشه حرف شمادزسته ولی مایی که همش باهامونن چی؟من مسافرت که میرن اون عقب همش حوصلم سرمیره کسل میشم مادرشوهرمم همش جلومیشینه شوهرمم دوس داره کنارش باشم خلاصه بگم قیدمسافرتوزدم

خدایا یه گوشه چشم تو برای حل مشکلات ماکافیه🙁
2738

يه بزرگتر كوچكتري هست كاش اين چيزارو بفهميم ... 

زن داداش من ٢٠ سال عروسمون هيچوقت يادم نمياد اين حرفا تو خونمون بوده و باشه ، منم ازش ياد گرفتم احترام بزرگترو دارم 

١٢/٧ صداي قلب ني ني 

ماشینی که همسرم سوار میشه مال منه زمانی که مجرد بودم خریدم حالا همسرم سوار میشه هر وقت میریم دنبال مادر شوهرم قبل از اینکه از خونه بیاد بیرون من میرم عقب میشینم اما مادر شوهرم هر چی اصرار میکنم نمیره جلو و منو مجبور میکنه جلو بشینم البته مادرشوهر من ارزششو داره اگه جلو هم بشینه من ناراحت نمیشم مثل مادر خودم دوسش دارم 

من خانواده همسرم میرن پشت  فرمون و یکیشم بغل دست راننده..من و همسرمم میریم عقب😢😢

چقد خانواده  های همسر شما خوبن

خدایا امسال حتما خونه دارمیشم..خونه ای طبقه وسط با دوتا اتاق خوابو.....خداجونم دوستت دارم🏢🏤🏤🏤🏤
2706