2733
2739
عنوان

دوفاستون خوراش بيان اينور بازار😁😁😁😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 30 پست
اره همون واسه تنظیم پریوده. میگن ماه اول و دوم و بهم میریزه بعد کم کم منظم میشه.... من ک دیگه خسته ش ...

منم ٦ماهه اقدامم.اعصابم بهم ريخته ديگه.اين ماه اگه پرى شم ك ديگه هييييييييچى😩😩😩

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
اره همون واسه تنظیم پریوده. میگن ماه اول و دوم و بهم میریزه بعد کم کم منظم میشه.... من ک دیگه خسته ش ...

آخه من پرى هام منظم بود.دوفاستون گند زد توش اين ماه😁😁😁😁

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وقتی باردار شدم دکترم برام دوفاستون تجویز کرد و تا روز اخر بارداری خوردم دوفاستون

چرا؟؟؟🤔🤔🤔🤔

منم پریودم نامرتب بود ولی هیچ قرص و دارویی مصرف نمیکردم اصلا هم تو قید وبند بارداری و پریودی نبودم ۱سال بعداز ازدواجم حامله شدم درصورتی هم حامله شدم که ۴ ماه بود پریود نشده بودم یهو فهمیدم حامله ام شوک شدم

😍😍😍
2728
چرا؟؟؟🤔🤔🤔🤔

۱

باعث سفت شدن جفت میشه تو رحم

۲

جفت رو جوون نگه میداره

۳

هرچی کثیفی تو بدن هست رو نمیزاره از جفت وارد بدن بچه بشه

۴

جفت هم سالم میمونه هم هنیشه تر وتازه ست و خون تمیز توش جریان میدا میکنه

اینارو دکترم گفت

😍😍😍
منم پریودم نامرتب بود ولی هیچ قرص و دارویی مصرف نمیکردم اصلا هم تو قید وبند بارداری و پریودی نبودم ۱ ...

چقد عجييييببب😵😵😵وقتى ٤ماه پرى نشدى فولى از كجا آوردى😁😁😁

2738
۱ باعث سفت شدن جفت میشه تو رحم ۲ جفت رو جوون نگه میداره ۳ هرچی کثیفی تو بدن هست رو نمیزاره از ج ...

چ جالب🙃

چقد عجييييببب😵😵😵وقتى ٤ماه پرى نشدى فولى از كجا آوردى😁😁😁

نمیدونم والا دقیقا از فروردین پریود نشدم تا اینکه برج ۵ که فهمیدم حامله شدم .دیدم چندماه نشدم رفتم امپول پروژسترون گرفتم که باز بشم دیدم نشدم و بی بی چک زدم دیدم مثبت شد🙁🙁🙁🙁

😍😍😍
نمیدونم والا دقیقا از فروردین پریود نشدم تا اینکه برج ۵ که فهمیدم حامله شدم .دیدم چندماه نشدم رفتم ا ...

خييييييلى عجيبه😂😂😂😂😂مباركت باشه عزيزم❤️

2706