2737
2734

بچه ها من اين ماه اولين ماهه ك دوفاستون خوردم.سينه هام درد داشتم بعد ديدم از عوارض قرصه.الان دو روزه ديگه نميخورم ولى همچنان سينه هام متورمه و دردم داره😩😩.شمام اينجورى بودين؟؟؟؟بعد از چن روز خوب ميشه دردش؟؟؟؟؟

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا منم همین بودم ماه اول به شدت سینه ام درد گرفت اون تاثیرش رو گذاشته ربطی به قطع کردن دو روزه ...

آخه امروز بيشتر از روزاى قبل درد ميكنه😫😫😫😫

يعنى بعد از اينكه پرى شدى خوب شد؟؟؟؟

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
2728
آخه امروز بيشتر از روزاى قبل درد ميكنه😫😫😫😫 يعنى بعد از اينكه پرى شدى خوب شد؟؟؟؟

آره فکر کنم

حدود ۴ سال پیش بود البته خخخ

چون ۵ ماه بعدش باردارشدم و دیگه نخوردم

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
اره منم همینم. تازه بعدش جوشم میزنه صورتم😑😑😭

چند ماهه دوفاستون ميخورى؟؟؟؟؟

2738
آره فکر کنم حدود ۴ سال پیش بود البته خخخ چون ۵ ماه بعدش باردارشدم و دیگه نخوردم

عزييييييييييزم😍😍😍

من ديروز موعد پريم بود ولى بخاطر دوفاستون هنو خبرى از پرى نيست.امروز بى بى زدم بعد ٢٠مين ي هاله خيلي خيلي كم افتاد.نميدونم مثبت بود يا نه😖😖😖

چون ي روز بعد موعدم زدم بايد پررنگ خط ميوفتاد؟؟؟؟؟

ماه دوممه . تو چی

من اولين ماهمه ك خوردم.ده تا دونه از شب ١٦-اين ماهم بايد بخورم اگه باردار نشدم😔

تازه این ماه بهم روزی ۲تا داده یعنی ۲۰تا ده روزه😭😭😭

واسه چى بهت داده؟؟؟؟؟

تازه این ماه بهم روزی ۲تا داده یعنی ۲۰تا ده روزه😭😭😭

ب من بخاطر ضخيم شدن آندومتر داد.البته خيليم نازك نبود ولى داد ديگه.

من نميفهمم اين كه واسه تنظيم قاعدگيه چرا پس ب هم ميزنه.دو روز گذشته ولى پرى نشدم😖😖😖

اره همون واسه تنظیم پریوده. میگن ماه اول و دوم و بهم میریزه بعد کم کم منظم میشه.... من ک دیگه خسته شدم ۷ماهه اقدامم🥴😑😭 

‏یکی باشه بهت بگه "غصه نخور درست میشه"      ‏تو بدونی درست نمیشه ها ؛ ولی دلت به حرفش گرم بشه :) 
2706