1147
1273

بنظرتون این صورت استخونی و کشیده حساب میشه؟

و‌چجوری میشه صورت رو گرد تر نشون داد؟

و اینو بگم عکس من نیستم😅خواهرمه که دهنم رو ....کرده که من صورتم کشیدست😑😑😑لطفا راهکار بدین.

من نمیخوام باب میل کسی باشم خودم رو دوسن دارم و باخودم حال میکنم:)💗چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد👍

بسم الله

کدوم صورت😳

⚠️ هشدار این امضا حاوی مطالب مهمی میباشد⚠️ دوست عزیز اگر من در تاپیکی کامنتی میدم دو حالت داره یا بر اساس اطلاعات و مطالعاتمه که در این صورت شما حق نداری کامنتم رو نقد کنی مگر اینکه اطلاعاتت از من بیشتر باشه و من ازت یاد بگیرم. یا نظر شخصی منه که اینو دیگه اصلا نباید باهاش مخالفت کنی چون این صرفاااا نظر منه و برای من قابل احترامه ممکنه برای شما نباشه اما این مخالفت رو پیش خودت نگه دار چون من علاقه ای به دونستن نظر شما ندارم😇دوست جان اینجا شما تنها اطلاعاتت از یه کاربر همون چيزای محدودیته که خودش خواسته شما بدونی! نه بیشتر... پس به هیچ وجه حق قضاوتش رو نداری... قضاوت برای کسیه که همه چیز رو بدونه و مسلما شما اون شخص نیستی😉 اگر یه جایی بهم توهین کردی و منو رنجوندی و من بعدا دوباره توی یه تاپیک دیگه هم کلام شدم اسکل نیستم فقط کاربری یادم رفته😐چرا فکر میکنی روشنفکری فحشه و میتونی ازش برای تحقیر استفاده کنی؟ با داشتن کمی سواد میشه فهمید روشنفکری یعنی چی و کجا باید ازش استفاده بشه و بار تحقیری نداره😏اوکی من روشنفکرم و بهش افتخار میکنم ببینم تو با تاریک فکریت کجای دنیارو میگیری🙌🏻😂دیگه عرضی نیست قوربونت فدات بوس بوس ستاره بچینی🙌🏻😂😇🥰

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279

من صورتم گرده و عاشقشم.فقط پوستم خوب نیس😐

چهارسال عاشقت بودم بعد چهار سال؛ خیانتت؛ سرد بودنت نابودم کرد😢..ولی من قوی تر از اونیم که بخاطر تو از پا دربیام💪.ولی تو تا آخر عمرت حسرت یه زن عاشق و وفادار به دلت میمونه.خودتم میدونی هیچکسی نه به اندازه من دوست داره و نه بهت وفادار میمونه
1281

خبببببببببببببببببب کوووووووووووو

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )
1226
1241