2410
2553
عنوان

داکسی سایکلین برای جوش

| مشاهده متن کامل بحث + 31700 بازدید | 28 پست
نسخه کاملا درسته،داروی بوی الکلی راسه ماه روزی دوبار بزن،اونکه شب باید بزنی را در نور نزن نباید نور ...

خوب شما چند مدته دارین استفاده  میکنین م دوماهه استفاده میکنم بهم گفته دوره شش ماهس یعنی یک ماه دیگه استفاده کنم جوای میگیرم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عوارضش درصورتی بوجودمیاد که دکتر بیسواد باشه و یامریض توصیه هارو انجام نده... من برادرم ۱۶سالش بود. ...

میشه بگید بعد از شروع قرص راکوتان برادرتون اوایلش جوش زد؟؟؟

2720
دقیقا چند ماه اثرشو دیدن؟

همون هفته اول اثرش معلوم شد ..پوستش انگاراب رفت زیرش شروع کرد شفاف شدن..

هی هرماه جوشاش کمترشد 

سرچهارماه صورتش صافه صاف بود

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
میشه بگید بعد از شروع قرص راکوتان برادرتون اوایلش جوش زد؟؟؟

نه اصلا جوش نزد دیگه ..

چون برادرم ازمایش دادن وعلت جوشاش فقط چربی بود که با خوردن راکوتان تمام چربیها ازبین رفت ..

اما سرخود مصرف کنی داغون میکنه .باید یکعالمه اب لخورید ابرسان بزنید واینکه یهویی ولش نکنید کم گم دکتر دوزش رو کم میکنه وحتما دوره اش رو کامل کن

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
عوارضش درصورتی بوجودمیاد که دکتر بیسواد باشه و یامریض توصیه هارو انجام نده... من برادرم ۱۶سالش بود. ...

وا مگه برا مردا مشکل هورمونی نیست؟؟ پس اینایی که ریش در نمیارن و.... از چیه ؟؟؟☹☹

✌نیام رو میسازم تک نفره😍
2714

خط اول درمانش همیناست اینا رو استفاده کن اگه نتیجه نگرفتی بعد برو سمت راکوتان اون دیگه خط اخره چون عوارض داره. منم خودم چندین سال داکسی و کرما و پمادای مختلفو امتحان کردم دیگه نتیجه نگرفتم بعد دکترم بهم راکوتان داد که اون واقعا معجزه کرد

ممنونم واقعا امید وار شدم

خواهش میکنم..

هنوز بچه ای توسن بلوغ طبیعیه اگه جوشای داداشمو میدیدی امیدوارتر میشده الان صافه صافه👍🏻👍🏻👍🏻

وا مگه برا مردا مشکل هورمونی نیست؟؟ پس اینایی که ریش در نمیارن و.... از چیه ؟؟؟☹☹

نه عزیزم جوش مرداکه هورمونی نیست....

فقط اگه ژنتیکی و براثراختلال های نادرتستوسترونشون خیلی شدید بره بالا دچار جوش وتاسی سر میشن😞

اصلا داروی خوراکی خوب نیست اگر محلول بدن یا کرم خوبه که مصرف کنید اگر نسازه نهایت دیگه استفاده نمی کنید ولی خوراکی خیلی تاثیراتش بده و لوسیون صورت هربکس با یک کرم مرطوب کننده می زنم به همه دوستام هم پیشنهاد دادم اونها هم براشون خوب بود .

دکتر داده

برو راکوتان بخور خودتو خلاص کن ۳ ماه ک‌مصرف کردی ازمایش کبد بده 

من‌راکوتان‌خوردم‌لبات خشک‌میشه ک نرم‌کننده بزن

من ۷ سال مول ریختم ب دکترا اخرین راه راکوتان اصل بگیراااا

ببینمت تو رو 🥴                                                               دیدمت برو 😒