2737
2734
عنوان

شوهرم سزای دروغشو دید

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 38 پست
وقتی همیشه بخشش باشه و طرف به کارش ادامه بده چه فایده

طرف نفهمه بهتره یاشما کینه کنید وعذاب تلافی رو هرشب داشته باشید سبک زندگی تون روباکمک مشاورتغییر بدبثید همسرتون هم تغییرمیکنه نگران نباشید خدابزرگه نذرامام جواد ع کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره اومدم تو اتاق درم بستم بچه رو خوابوندم صدا اونم میاد داره ناله میکنه و الان بالا آورد

گناه داره😢

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2731
من شخصا زود میبخشم کینه نمیکنم اخلاقمه خودم ارامشم زیادترمیشه اهل بیت وخدامیبخشند گناهکاران رو   ...

بخشش مال زمانیه که طرف اظهار ندامت کرده باشه و طلب بخشش،شما هم اگه این اخلاق خوب رو داری که بخشنده ای با قضاوت و سرزنش دیگران از بین نبرش

بخشش مال زمانیه که طرف اظهار ندامت کرده باشه و طلب بخشش،شما هم اگه این اخلاق خوب رو داری که بخشنده ا ...

نه اصلا کاری به قضاوت وسرزنش دیگران ندارم سرم تولاک خودمه ‌همیشه بخشنده ام خدامیبخشه ماچرانبخشیم بالاتر ازخدا که نیستیم

نه اصلا کاری به قضاوت وسرزنش دیگران ندارم سرم تولاک خودمه ‌همیشه بخشنده ام خدامیبخشه ماچرانبخشیم بال ...

عزیزم اگه حرف شما درست بود و خدا همه رو میبخشید جهنمی دیگه نداشتیم که،تازه ما در برابر اخلاق بد همسرامون مسئولیم ،دروغ گناه کبیره است اگه بشه با تلاش ما درست بشه و ما تلاش نکنیم و بی جهت ببخشیم نه تنها از طرف خدا اون دنیا تشویق نمیشیم که بازخواست هم خواهیم شد

عزیزم اگه حرف شما درست بود و خدا همه رو میبخشید جهنمی دیگه نداشتیم که،تازه ما در برابر اخلاق بد همسر ...

من دروغی نمیبخشم واقعی میبخشم همسرم خودش مسول اخلاقشه من نباید کینه ای باشم وخراب کنم اخلاقمو باکینه وکدورت اگر هرروزجنگ باشه نمیشه زندگی کرد دنیا روسخت بگیری سخت میگذره

2738