2733
2734

بچه ها من عموم خیلی مریضه.دیابت و فشارم داره.

خودش و خانمش روزه نمیگیرن.

منم اومدم اصفهان خونه اینا دانشجوام اصفهان.

بنده خدا زنعموم صبح  زود رفت نون بگیره منم خواب خواب بودم‌...

طفلک ساعت ۷ اومد با نون.عموم برگشت بهش گفت اله و باله تو دیشب خونه نبودی و الان برگشتی.من موندم چی بگم این وسط...

زنعموم هیچی نگفت.جالبه که حدود ده نفر از فامیلهای عموم خونه این زن بزرگ شدن و درس خوندن .از شهرستان اطراف میرفتیم اونجا.خیلی دلم گرفت.

بعدش که صبحانه خوردن زنعموم یه صدایی داد اینم مدام میگفت درد مرض هناق...اصلا مردای قدیمی بعضی هاشون خیلی بی ادبن.

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰

عموم که رفت زنعموم تعریف کرد وقتی جون بوده تازه زایمان کرده که

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

با بچش خواب بودن افتاب میخورده تو چشمش.به عموم میگه داری میری سر کار پرده میکشی افتاب میخوره به ما.عمومم یه فس زدش..🙁🙁🙁

خب شما از زن عموت تعریف میکردی جلوی عموت بلکه به خودش بیاد یه ذره

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

چه بد...

شما نمیتونی دخالت کنی عزیزم 

قدیم و جدید نداره 

بعضیا صرفا نر هستن نه مرد

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706