2726

خانوما روزسوم پریود رفته بودم آزمایش هورمون چون حجم پریودم کم شده,هم قبلش یکی دوروز لکه بینی قهوه دارم,البته قبل آزمایش پیاده روی کرده بودم هم تقریبا ساعت4سحری خورده بودم ساعت12,30هم آزمایش دادم,یکی دوساعت قبلش برای اینکه ازدهنم بونیادوقتی با دکترحرف میزنم خیلی خیلی کم موزخوردم نمیدونم حالا آزمایشم درسته یانه

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

خانوما این دومین باره تاپیک زدما لطفا اگه بلدین جواب بدین مرسی

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو تاپیک قبلیت اصلا عددا واضح نیس یه عکس واضح تر بده

آره دوباره گرفتم فک کنم این واضحه عزیزم

والا تو این چشام سو نمیده خیلی ریزه نوشته هاش

این دیگه واضح ترینه وگرنه باید ازجلوتربگیرم که اونم نصفه میشه,اگه روعکس بزنی واضح میشه

نرماله همش 

مرسی گلم,البته بالا هم گفتم شرایطش رو که یکم موزخوردم قبل آزمایش واسه پرولاکتین اثرقابل توجهی میذاره؟

یکم تنبلی داری احتمالا چون ذخیره تخمدانت یا همون آنتی مولرینت بالاست.سونو ندادی؟

چراسونو دادم,روز13پری رفتم فولیکول درحال رشد19میلی داشتم

2706