2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه

عذرمیخوام بی مقدمه سوال پرسیدم چون میخواستم بگم اگر کنکوری هستید و دچار این حس شدین طبیعیه،زمان نزدیک آزمون برای همه پیش میاد.به هرحال ان شاالله به زودی خدا به دلتون آرامش بده دوست عزیز  

عذرمیخوام بی مقدمه سوال پرسیدم چون میخواستم بگم اگر کنکوری هستید و دچار این حس شدین طبیعیه،زمان نزدی ...

ممنون عزیزم

من دارم جدا میشم

امروز رفته بودم دادگاه برای کارای برگردوندن جهیزیه 

پارسال این موقع تو تب و تاب خریدش بودم

ممنون عزیزم من دارم جدا میشم امروز رفته بودم دادگاه برای کارای برگردوندن جهیزیه  پارسال این ...

از اینکه بخوام چیزی بگم تا تسکینی برای قلبتون باشه ناتوانم عزیزم اما میتونم تصور کنم چقدرررر براتون دردناک و سخته...امیدوارم هرچه زودتر زندگیتون سرشار از شادی بشه و بتونید این مشکلات رو پشت سر بذارین.همین حالا براتون نذر و دعا کردم که فقط همین ازم برمیاد متاسفانه      

عشقم تايپيك هات خوندمً

بعد طلاقت فقط پاك معصوم بمان 

خدا خودش واست درست ميكنه 

من گفتم تو اون تايپيكت از زندگيم و سختي هام 

فقط خدا داشته باش 

سنگين باش 

نمازت بخون 

مطمين باش بهترين ها نصيبت ميشه 

وسايل هاتم نفروشي بهتره 

من وسايل هام خوب هاش نگه داشتم و بدهاشم تو ديوار گزاشتم فروختم ولي من پنج شال زندگي كرده بودم كهمه شده بودن  

تو هم اصلا غصه نخور از اينكه وسايل هات ببيني 

برو خدا شكر كه هم باكره هسي 

هم بچه نداري 

تو با يك دختره خونه فرقي نداري 

اسمشم از شناسنامه ات بگو تو دادگاه تا پاك كنن

بگو دختري 

واين بدون همين طلاق گرفته ها بهتر ازدواج ميكنن تا ......

فقط  اندفعه بگو طرف كارمند باشه خوشگل باشه با ادب ،،،، و اونجاشم درست باشه خخخخخخ 

والا من همين ها هروز با خودم ميگفتم  انقدرم خواستگار داشتم  ولي همه رد كردم تا به عشقم رسيدم 

عشق رابطه بهترين لذته