2703
2553
عنوان

شیر دوش برقی.

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 22 پست
یه هفته تو بیمارستان بودم ۴ روز تو ان آی سی یو همش بهونه میاوردن که خرابه یا استفاده نکن بهداشتی نیس ...

ببین دیدی نیومد خودتو اذیت نکن زیاد عذاب وجدانم نمیخواد بگیرتت دوقلو همینجوری سخت هست واسه شیرتم بخوای غصه بخوری هیچی

خوابتم کمه شیرت هی کم‌میشه

به حرف بقیه ام نکن ابدا که چرا شیرتو‌ندادی یچیزی میگن بالاخره

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
معمولا دوقلو ها همه شیرخشک میخورن دختر دایی کن شیرش خوب بود یهو‌دوماهگی کم شد دیگه شیرخشک داد

بعضی ها واقعا شیرشون زیاده دوست شوهرم هم دوقلو داره میگه خانمم از زیادیه شیرش ناراضیه که بلافاصله پر میشه و سینه هاشو اذیت میکنه به شوخی میگفت بچه هاتو بده ببرم بهش شیر بده

🌸لطفا در تاپیک های ختم صلوات تگم کنید🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین دیدی نیومد خودتو اذیت نکن زیاد عذاب وجدانم نمیخواد بگیرتت دوقلو همینجوری سخت هست واسه شیرتم بخو ...

ته دلم هم اینه باور کن از خودم گذشتم فقط میترسم پشیمون شم که چرا بیشتر تلاش نکردم حرفهای اطرافیان هم بماند ... حساب کن پدر شوهرم تو روم وایستاده میگه شیر خودتو ازشون نگیری تا حالا هم نوک سوزن خوبی در حق نداشته همش بی احترامی ... خیلی ذهنم درگیر مسئله شده که اشتباه نکنم

بعضی ها واقعا شیرشون زیاده دوست شوهرم هم دوقلو داره میگه خانمم از زیادیه شیرش ناراضیه که بلافاصله پر ...

خیلی کمن اینجوری

زن داداش منم همینجوری بود یکی داشت ولی

قسمتشون نبوده دیگه بقول دکتر پسرم😅

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2720
ته دلم هم اینه باور کن از خودم گذشتم فقط میترسم پشیمون شم که چرا بیشتر تلاش نکردم حرفهای اطرافیان هم ...

نه عزیزم همه این حرفارو میزنن

چمیدونم بچه پفکی میشه با شیرخشکو فلان همش الکیه

هر مادری بیشتر از هرکس صلاح بچشو میخواد

فکرتو با این چیزا درگیر نکن که از نوزادی بچه هات و لذت الانشون هیچی نفهمی

نه عزیزم همه این حرفارو میزنن چمیدونم بچه پفکی میشه با شیرخشکو فلان همش الکیه هر مادری بیشتر از هر ...

ممنونم بابت حرفهای قشنگت عزیزم 😍

ممنونم بابت حرفهای قشنگت عزیزم 😍

فداتبشم 😘😘من خودم اونقدر اشک ریختم بخاطر اینکه نتونستم بیشتر از چهار ماه شیر بدمو حرفای اطرافیان اذیتم کرد اصلا دوس دارم هیچ مادر دیگه ای اون حسارو بچشه

همینجوریش افسردگی بعد زایمان ادمو بیچاره میکنه

2714