2703
2553
عنوان

شیر دوش برقی.

411 بازدید | 22 پست

سلام خانمها من یه ماهه زایمان کردم چون زایمانم زودرس و سزارین هم بود شیر نداشتم تازه تازه یه خرده شیر دارم اونم چون نینی هام دوقلو هستن سیرشون نمیکنه یکی از قل هام هم سینه نمیگیره مجبورم با سرنگ بگیرم و چند سی سی با شیشه شیر بدم، اصلا دلم نمیخواد شیرمو ازشون دریغ کنم ولی سرنگ واقعا درد داره و کم شیر میگیره .کسی از شیر دوش برقی استفاده کرده ؟ ارزش داره بگیرم ؟!! اینو هم بگم سینه هام کوچیک هستن 

🌸لطفا در تاپیک های ختم صلوات تگم کنید🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با دست بدوش بهتر از شیر دوشه 

با دست که نصف سرنگ هم نمیاد .تو بیمارستان هم پرستار سینمو فشار داد گفتش واقعا شیرت کمه یعنی اگه بچه نمکه مطمعنم دو روزه خشک میشه 

2720

اره من دستیشو استفاده کردم خسته میشدم برقیش گرفتم دوسه بار ازش بیشتر استفاده نکردم شیرم خشک شد قصد فروشش دارم 

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!
سلام من داداشم داروخونه هست گفت خیلی فروش داریم همه راضین

خیلی ممنونم عزیزم . چون گرونه میترسم بگیرم بعد که سینه هام کوچیکه خوب شیر نگیره 

2714

شیرخشک که میدی؟؟؟

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
سلام گلم منم چهل روزه زایمان کردم یک هفته کرایع کردمک شیرم زیاد شه .اگ شیر داری بگیر وگرنه نگیر.میدو ...

با سرنگ از هر دو سینه میکشم ۳۰ سی سی میاد .اونم اول صبح تا ظهر چیزی نیست فقط عصری تند میشه

خیلی ممنونم عزیزم . چون گرونه میترسم بگیرم بعد که سینه هام کوچیکه خوب شیر نگیره 

میتونی امتحانی چند روز بری بخش ان ای سی بیمارستان اونجا شیردوش برقی دارن برات بدوشن اگه خوب بود بگیر

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
شیرخشک که میدی؟؟؟

بله ، دکترم میگه نمیشه گرسنه نگهشون داشت شیرم یکیشوند هم سیر نمیکنه نهایتا به دوتاشون دو وعده میدم اونم یکیشون خودش نمیمکه 

بله ، دکترم میگه نمیشه گرسنه نگهشون داشت شیرم یکیشوند هم سیر نمیکنه نهایتا به دوتاشون دو وعده میدم ا ...

معمولا دوقلو ها همه شیرخشک میخورن

دختر دایی کن شیرش خوب بود یهو‌دوماهگی کم شد دیگه شیرخشک داد

میتونی امتحانی چند روز بری بخش ان ای سی بیمارستان اونجا شیردوش برقی دارن برات بدوشن اگه خوب بود بگیر

یه هفته تو بیمارستان بودم ۴ روز تو ان آی سی یو همش بهونه میاوردن که خرابه یا استفاده نکن بهداشتی نیست بچه هات عفونت میگیرن بیمارستان مجهزی نیست یکی دو تا هم دارن نگه داشتن برا گور باباشون 😤 تازه با دو تا بچه به زور وقت میکنم سرویس بهداشتی برن 😥

2706