2737
2734
عنوان

خانمای شاغل بیان

110 بازدید | 13 پست

دخترام رو بعد از ظهر میبرم کلاس . از سر کار که میام ناهار خورده و نخورده  میبرمشون . اونجا باید منتظر بشینم حدود ۳ ساعت و نیم . بعد هم جنازه ام میرسه  خونه و به ادامه وظایف مادری و  همسری می رسه. اونجا سعی میکنم تو وضعیت راحت تر بشینم و استراحت کنم. بقیه مامانها چندتایشون البته مادرای خونه دار پولدار که از خواب ناز بعد از ظهر پاشدن  ارایش کردن لباسای ست کرده پوشیدن و اومدن . منم که مانتوی اداری و کفش تخت.اون وقت دختر بزرگه ام امروز گیر داده مامان چرا یه کم به خودت نمی رسی. یعنی از مقایسه اش داغونم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

چی بهش بگم؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

براش توصیح میدادی میگفتی عزیزم من سر کار بودم نرسیدم و...

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام خدا قوت مامان قدرتمند دخترت چند ساله هست

بزرگه هشتم گوچیکه پیش دبستانی

براش توصیح یده اما یه کمم بخاطر دلشو بدست بیاری ب خودت برس مثلا تو همین تایم ناهار لباستو عوص کن با لباس اداری نبرشون کلاس تو این سن بچه ها یه غرور خاصی دارن باید باهاشون راه اومد

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...

منم پسر بزرگم کلاس چهارمه میگه مامان این لک ها چیه برو صورتت را درس کن گفتم مامان برا زایمانم الانم دوره شیردهی دارم کار خاصی ننیشه کرد ولی لک هام را دوست دارم چون این لک ها نشونه سه تا بچه منه که خدا هدیه داده خلاصه قانع شد 

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
منم پسر بزرگم کلاس چهارمه میگه مامان این لک ها چیه برو صورتت را درس کن گفتم مامان برا زایمانم الانم ...

بچه ها همینطوری شدن خیلی ریز بینن ب همه چی توجه میکنن 

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
2738

حالا این که وقت نداشته باشی به خودت برسی واقعا حق داری ولی توروخدا با مانتوی اداری و مقنعه نرو. خیلی دلگیره

حالا آرایش و ست کردن و اینا که خیلی وقت و سرحال بودن میخواد ولی یه لباس سبک و راحت بپوش برای خودت هم بهتره

براش توصیح یده اما یه کمم بخاطر دلشو بدست بیاری ب خودت برس مثلا تو همین تایم ناهار لباستو عوص کن با ...

نمیشه چون ناهار خونه خودم نیستم

کلاس چی میرن که سه ساعت و نیم طول میکشه؟ 

زبان