2726
عنوان

مبارزه با مورچه

187 بازدید | 17 پست

سلام دوستان تو خونه بچه کوچیک دارم نمیخوام از سم یا پودر و... استفاده کنم . دستگاه فراصوت دفع حشرات هم گویا جواب نمیده . کسی تجربه ای داره در مبارزه با مورچه ها . 

💑

.فقط سلاح سرد😁

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

فکرکنم نمک بریزی جواب میده.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم از پودر فلفل سیاه استفاده کردم. جواب هم داده. اول سعی کن لونشونو پیدا کنی. جلوی مسیرش پودر فلفل بریز. دیگه نمیان بیرون. از بوی فلفل فراری هستن.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
منم از پودر فلفل سیاه استفاده کردم. جواب هم داده. اول سعی کن لونشونو پیدا کنی. جلوی مسیرش پودر فلفل ...

اخه پسرم خیلی بازیگوش  میترسم انگشت بزنه بزن ب چشماش یا دهانش . یچی بی خطر تر میخوام

💑
نمک بپاشم کنار های دیوار؟ یعنی نمک مورچه هارو میکشه؟

نمیکشه.فراریشون میده.چون نمک دوست ندارن.اره بپاش کنارهای دیوار.

میتونی نفت هم اسپری کن عالیه.مخصوصا جاهایی که یه ذره سوراخ وامکان داره لونه باشه .

میتونی نفت هم اسپری کن عالیه.مخصوصا جاهایی که یه ذره سوراخ وامکان داره لونه باشه .

نفت خیلی بو میده شوهرم حساس خیلی ... همون نمک رو امتحان میکنم ببینم چی میشه

💑
خوب اسمش  قلم سوسک مثل گچ  ولی برا مورد چه جواب میده

ممنونم ببخشید ک بازم میپرسم از کجا میتونم بخرم و اینکه خطر ناک نیست . چون یه پسر شیطون دارم که به همچی کار داره میترسم انگشت بزنه به دهانش ببره برا همون خیلی سوال میکنم .شرمنده

💑
2706