1619
1632
عنوان

مبارزه با مورچه

131 بازدید | 17 پست

سلام دوستان تو خونه بچه کوچیک دارم نمیخوام از سم یا پودر و... استفاده کنم . دستگاه فراصوت دفع حشرات هم گویا جواب نمیده . کسی تجربه ای داره در مبارزه با مورچه ها . 

💑

.فقط سلاح سرد😁

زیباترین حس دنیا مادریست😍هیچوقت فکرش نمیکردم یه نفر اینقدر دوستداشته باشم.وقتی بغلت میکنم روقلبم فشارت میدم آرامشی دارم که تجربه ش نکرده بودم به هیچ چیزی فکر نمیکنم ازبس اروم میشم عشق من آیهان جونم

فکرکنم نمک بریزی جواب میده.

زیباترین حس دنیا مادریست😍هیچوقت فکرش نمیکردم یه نفر اینقدر دوستداشته باشم.وقتی بغلت میکنم روقلبم فشارت میدم آرامشی دارم که تجربه ش نکرده بودم به هیچ چیزی فکر نمیکنم ازبس اروم میشم عشق من آیهان جونم

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

منم از پودر فلفل سیاه استفاده کردم. جواب هم داده. اول سعی کن لونشونو پیدا کنی. جلوی مسیرش پودر فلفل بریز. دیگه نمیان بیرون. از بوی فلفل فراری هستن.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
منم از پودر فلفل سیاه استفاده کردم. جواب هم داده. اول سعی کن لونشونو پیدا کنی. جلوی مسیرش پودر فلفل ...

اخه پسرم خیلی بازیگوش  میترسم انگشت بزنه بزن ب چشماش یا دهانش . یچی بی خطر تر میخوام

💑
نمک بپاشم کنار های دیوار؟ یعنی نمک مورچه هارو میکشه؟

نمیکشه.فراریشون میده.چون نمک دوست ندارن.اره بپاش کنارهای دیوار.

1614

میتونی نفت هم اسپری کن عالیه.مخصوصا جاهایی که یه ذره سوراخ وامکان داره لونه باشه .

میتونی نفت هم اسپری کن عالیه.مخصوصا جاهایی که یه ذره سوراخ وامکان داره لونه باشه .

نفت خیلی بو میده شوهرم حساس خیلی ... همون نمک رو امتحان میکنم ببینم چی میشه

💑
خوب اسمش  قلم سوسک مثل گچ  ولی برا مورد چه جواب میده

ممنونم ببخشید ک بازم میپرسم از کجا میتونم بخرم و اینکه خطر ناک نیست . چون یه پسر شیطون دارم که به همچی کار داره میترسم انگشت بزنه به دهانش ببره برا همون خیلی سوال میکنم .شرمنده

💑
1432
ممنونم ببخشید ک بازم میپرسم از کجا میتونم بخرم و اینکه خطر ناک نیست . چون یه پسر شیطون دارم که به هم ...

سم ولی مثل مداد میکشی ریختنی نیست گوشه دیوار فکر نکن کار بگیر از لوازم بهداشتی  شاید سوپر سم فروشی تو خراسان هست استان دیگه نمیدونم

نفت خیلی بو میده شوهرم حساس خیلی ... همون نمک رو امتحان میکنم ببینم چی میشه

سلام.

شنیدم قهوه تاثیر داره.

مامانم استفاده کرد کمتر شد.

اَلّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجل فَرَجَهُم