1711
1707

ارد سرخ کن بزن قاطیش

زیباترین حس دنیا مادریست😍هیچوقت فکرش نمیکردم یه نفر اینقدر دوستداشته باشم.وقتی بغلت میکنم روقلبم فشارت میدم آرامشی دارم که تجربه ش نکرده بودم به هیچ چیزی فکر نمیکنم ازبس اروم میشم عشق من آیهان جونم

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

طرز تهیش رو میگی

برا ظهور آقا و شفای مریضا و خوشبختی و کار پیدا کردن داداشام و همه جوونا وخوب بودن رابطه بین داداشام وتعبیرنشدن خوابم وسلامتی همه ی پدرو مادرهایه صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین
1713

اگه زیادی سفت نشده یکم حلوا بدون شکر درست کن قاطی هم کن

پروفایلم عکس دخمل خودمه 😍                                                              پیج اینستا و کانال تل ما واسه خرید لباس نی نی با قیمت مناسب        @helma_layette                                                       👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️