1147
1267

ارد سرخ کن بزن قاطیش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)هنوز نزاییدم😭تیکر به وقت امپول فشار😭چرا نمیای بچه سرتق مامان💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍۲۷ اسفند خداروبی نهایت شکر که سالمی نی نی خوشگلم خیلی نگران دوتا کیست داخل مغزت بودم خداروشکر جذب شد😍بهترین پسردنیا آیهان جونم عیدت مبارک فسقل مامان😘💖۳اردیبهشت بی صبرانه منتظرتیم بهترین اتفاق زندگیمون بقول بابایی تیکه وجودم😍۱۴ خرداد کاش همه چی جور بشه.کاش همه چی خوب پیش بره.خیلی میترسم برا زایمانم کاش این راه هم به راحتی بگذره.

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

طرز تهیش رو میگی

برا ظهور آقا و شفای مریضا و خوشبختی و کار پیدا کردن داداشام و همه جوونا وخوب بودن رابطه بین داداشام وتعبیرنشدن خوابم وسلامتی همه ی پدرو مادرهایه صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین
1279

اگه زیادی سفت نشده یکم حلوا بدون شکر درست کن قاطی هم کن

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی❤️جانان منی👶🏻در بطن منی🤰🏻 جانانه بیا😍   دربند توأم💘 دلتنگ توأم💞دردانه بیا!                         پروفایلم عکس نی نی هفته 12👶🏻🤩.                         داستان بارداری من