2733
2734

من

ولى حال ندارم 😭

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو ایران‌به ۷۰ روش سامورای درست میشه

اما بهتربن دلمه دستور جنوبی هاست!

داخلش گوشت چرخی لپه برنج‌هرجی خواستی بزن

سس مهمه که ما با تمرهندی و شیره خرما درست میکنیم‌و تند!

میتونی هم‌یکم رب انار بزنی

برگ و بپز ۵ دقیقه اب سرد بگیر روش؛ برنج نیم پز؛ گوشت چرخی و پیاز و تفت بده زرشک و سبزی و اضاف کن تفت بده برنج و اضافه کن و مخلوط کن ؛ بپیچ تو برگ کف قابلمه ، اب روغن و بده روش چاشنیشم مقداری سرکه یا ابغوره بریز کم 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

اول پیاز داغ کن سبزی دلمه رو اضافه کن تفت بده بعد تو قابلمه دیگه برنج لپه عدس بزار آب پز شه . آگه چرخ کرده هم اضافه کردی که به پیاز داغ چه بهتر. بعد ار پختن برنج و..  آبکش کن و به مواد داخل تابه اضافه کن. رب و نمک و زرشک  رو هم اضافه کن. حالا بیا با برگها بپیچ.ودر آخر دو لیوان بسته به میزان دلمه ات آب بریز بزار بپزه. تمام 

لپه یادم رفت اونم پخته؛😁 رب انار ملس ؛ ما ترش و شیرین میکنیم سس شو 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
2738

برنجو لپه رو  میپزیم قاطی میکنیم 

گوشت چرخکرده رو با پیاز سرخ میکنیم و ادویه میزنیم ولی رب نه 

بعد با برنجو لپه قاطی میکنیم 

سبزی دلمه هم میزنیم بهش 

یه قاشق ماست و کمی ابلیمو هم میزنیم به موادشو میپیچیم 

بعدم کف قابلمه بال مرغو برگ میچینیم روشن دلمه هارو یکمم اب میزنیم با یکم ابلیمو میذاریم بپزه 

واسه ما یکم ترش میشه نه زیاد .ولی اگه ترش دوست ندارید میتونید ابلیمو رو حذف کنید 

با شیره خوردم ولی اصلا دوست نداشتم

برنجو لپه رو  میپزیم قاطی میکنیم  گوشت چرخکرده رو با پیاز سرخ میکنیم و ادویه میزنیم ولی ر ...

مرسی ازت عزیزززم. منم ترش دوست دارم😝😝فقط واسه برگش بگم برگ مو؟ نخندن واسم😑😂😂

روزه داری حتما😢😢

خاك به سرم نه 😂

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
2706