2703
2553
عنوان

چند بار رابطه در طول هفته بین زن و مرد نرماله؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 516440 بازدید | 229 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی بچه‌ها :)
من یه کم خیالم راحت شد. فکر کردم خیلی کم کاریم پس خدا رو شکر خیلی غیر طبیعی نیستیم :)
می دونم برای بارداری باید حوالی تخمک گذاری حداقل یک روز در میان رابطه داشته باشیم.
البته قراره فردا همسرم بره دکتر. یعنی اصرار کردم قبل از بقدام به بارداری بره یه چکاپ. من احساس می‌کنم یه مشکلاتی وجود داره هر چند خودش میگه نه مشکلی نیست!!! دعا کنین برامون. آخه برادر شوهرم هم ظاهرا به یک دلیل مادرزادی عقیمه :(
خیلی نگرانم. تا فردا دیگه دل تو دلم نیست. من عاشق بچه‌ام اگر نشه نمی دونم چه کار باید بکنم؟:((
خدایا شکرت. خودت در پناه مهربونیت حفظش کن. الهی آمین
2720
یه سوال دیگه
من همش احساس می کنم خودم بیشتر از همسرم میل به رابطه دارم!! یعنی بیشتر تحریک می‌شم انگار!! شما که رابطه تون کمتره خودتون مایل نیستین یا همسرتون بیشتر از این از شما درخواست نمی‌کنه.
راستش من خودم تقریبا هیچوقت پیشقدم نشدم ولی احساس می‌کنم یه وقتایی دلم می‌خواد هرچند هیچی نمی‌گم ولی بعدش احساس بدی دارم که من بیشتر از اون می/ خوام این رابطو رو انگار!
خدایا شکرت. خودت در پناه مهربونیت حفظش کن. الهی آمین
ما راستش قبل از نی نی هفته ای دو سه بار. حالا هفته ای یه بار دو هفته ای یه بار...که اونم من که هیچ وقت ارضاء نمیشدم و نمیشم اونم حالا از هر چند بار یه بار ارضا میشه. الان نه من حالش رو دارم نه اون. خوب تو هر دوره و با توجه به شرایط روحی و حتی مالی فرق میکنه. کار و کاسبیش که خوبه خوب حالش هم برا این کارا بهتره دیکگه. هه
چه اشکالی داره که میل جنسی شما بیشتر از همسرتون باشه اصلا هم ایرادی نداره که هر وقت خواستید شما پیشنهاد بدید این به همسرتون نشون می ده که چقدر دوسش دارید
سلام سحر جون من دو سال ازدواج کردم و از همون روز اول هم رابطه خیلی قوی با هم داشتیم البته من هم نیازم خیلی بلاست ما گاهی شده روزی 2 بار یا سه بار هم نزدیکی داشتیم هیچ عیبی نداره خیلی وقتا اصلا من خودم شروع میکنم چون وقتی دلم می خواد دیگه نمی تونم هیچ کاری بکنم الانم که حامله ام الحمدلله چون مشکل خاصی نداشتم تا الان که ماه 7 هستم هر روز یا حداقل یک روز در میون رابطه داشتم
2714
عزیزم به نظر من برای بارداری بهتره هر وقت که هر دو تمایل دارید اقدام کنید.خیلی ها که زمان تخمک گذاری را در نظر می گیرند و خیلی اصولی و هدفمند اقدام می کنند مدت ها طول می کشه تا باردار بشند ولی بر عکس خیلی ها اصلا قصد باردار شدن هم ندارند و فقط به دلیل اینکه بدون استرس و وقتی میل داشتند اقدام کردند ناخواسته باردار شدند.
2706