2737
2734

جانم؟

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگزما دارو و درمان قطعي نداره و هر دكتري كه بريي بهت داروي تركيبي ميدن كه متاسفانه اعتياد پوستي مياره .....

چون صورتته بهترين درمان روغن زيتون اصل (( از يه حاي مطمئن تهيه كن)) معجزه ميكنه كنارشم وازلين فيروز بزن 

اما براي بقيه اعضاي بدن پماد ان ان بهتر از داروي تركيبيه و البته استفاده دايمي از وازلين

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
2731
خواستم ببینم دلیلش چیه وپیشگیری چطوریه

من خودم سالها قبل صورتم به يه مارك مرم پودر خساسيت نشون داد كه چون تحربه اگزما دست و پا دارم عزا گرفتم كه اينم اضافه شد همكارم بهم پيشنهاد روغن زيتون اصل رو داد خودشم برام تهيه كرد واقعا معجزه كرد 

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد