2737
2734
عنوان

اگه یه روز بفهمین

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 43 پست

اگه مشکل از شوهره باشه چه حالی میده😆 اونوقت واسه شوهرم عزیز میشم هی میگه برو ازدواج کن منو ولم کن منم میگم نه به پات میمونم تا آخر عمرم میگن چه عشقی دارم😄😄😄😄

دعا کنین بشه فقط توهین نکنین

دعا کنین مشکل از شوهرم باشه و همچین اتفاقی بیافته😄

ازبچه متنفرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه مشکل از شوهرم باشه میمونم و میرم از پرورشگاه بچه میگیرم ولی اگه مشکل از من باشه انتظار ندارم شوهرم از خواسته اش بگذره طلاق میگیرم اگه راضی باشه اگرم که بگه خودتو میخوام باز میرم بچه میگیرم 

2728

راستش من تازه عروسی کرده بودم که پشت سرم گفتن حامله نمیشه😢😢😢داستانش طولانیه ولی باهمسرم حرف زدم گفت به اینا فکرنکن اخرش اینه که میریم از پرورشگاه میاریم ولی۹ماه بعدعروسیم حامله شدم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2738
خوبه دیگه فقط دعا کنین قول میدم اگه مشکل از شوهرم باشه با تمام وجود بیشتر از قبل بهش عشق میورزم😄😍

من همچین دعایی نمیکنم شاید همسرت بچه دلش میخاد

زندگیتون چ با بچه چ بی بچه سرشار از عشق باشه💙💙💙

Lea  
من همچین دعایی نمیکنم شاید همسرت بچه دلش میخاد زندگیتون چ با بچه چ بی بچه سرشار از عشق باشه💙💙💙

ممنون از دعای زیبات .همچنین

اونکه شوخی بود ولی چرا میگی شاید دلش بخواد چرا نمیگی شاید واقعا دل من نخواد؟ خوب متنفرم😢

ممنون از دعای زیبات .همچنین اونکه شوخی بود ولی چرا میگی شاید دلش بخواد چرا نمیگی شاید واقعا دل من ن ...

قربونت

اخه عزیزم هر انسانی ذاتش گرایش داره ب طبیعت زندگی ک یکیش بچه اس و دوس داره ثمره ازدواجشو ببینه

درسته هدف از ازدواج ب صرف بچه نیس ولی وجود بچه باعث ارامش زندگی و زیبایی هاشه

امیدوارم هرچیزی ک برات صلاحه پیش بیاد و از هرچیزی ک لذتشو میبری برات اتفاق بیوفته❤

Lea  
قربونت اخه عزیزم هر انسانی ذاتش گرایش داره ب طبیعت زندگی ک یکیش بچه اس و دوس داره ثمره ازدواجشو ببی ...

ممنون عزیزم

دعاهات خیلی قشنگه

امیدوارم این دعاهای زیبا برات اتفاق بیافته

حداقل دعا کن وقتی به صلاحم بود و خودم دوست داشتم بیارم😓😢😧😩

ممنون عزیزم دعاهات خیلی قشنگه امیدوارم این دعاهای زیبا برات اتفاق بیافته حداقل دعا کن وقتی به صلا ...

فداتشم 

سر افطار حتما دعا میکنم  ایشالا ثمره زندگیت و عشقت ب دلت بیوفته😀😘

Lea  
2706