1421
1389
عنوان

اگه یه روز بفهمین

409 بازدید | 43 پست

هیچ وقت نمیتونین مادر بشین..چجوری خودتون و آروم میکنین؟؟با چه فکری به خودتون دلداری میدین؟؟

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

ببخشیداسی یه دوست خوب ومهربون گزارش بزنه مرسی اگه زدیدلایک کنیدhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2765593/من-خونه-بابام-قهرکردم-امدپسرموبرددارم-دق-میکنم-خدایامنوبکش?postId=90411946

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
1436

نمیدونم نمیخوام به این چزای بد فکر کنم تو کتابی که الان دارم میخونم خیلی تاکید کرده مثبت فکر کن و همه چیز و به خدای درونت واگذار کن تا سبک بشی

مهم نیست چه مشکلاتی داری...😐امید راهش رو از لا به لای کوچکترین روزنه ها پیدا میکنه..😉"به خدا اعتماد کن" 🙏
1394
هیشی میرم پرورشگاه از بین کلی بچه خوشگل یکی جیگرشو میارم 

اگه شوهرت راضی نباشه و مشکل خودت باشه چی؟؟

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...

اولش ناراحت میشی ولی بعدش میگی به درک 💅

دلم برای  اینهایی که میان تو مجازی علیه خدا ، دین و ائمه میگن میسوزه  یه انسان چقدر باید تباه باشه و قلبش پراز سیاهی که هزینه کنه واز عمر و مالش برای دشمنی با خدا و دستوراتش و دشمنی با ائمه استفاده کنه ،الهی خدا هدایتتون کنه فقط براتون دعا میکنم.کسی از یزیدی بودن به جایی نرسیده و نمیرسه ،فکر نکن اگه تو تاپیک ها یکسره درگیری مذهبی ایجاد کنی و حرفهای پوچ بزنی  چیزی از ارزش اسلام و ائمه کم میشه ،فقط خودت حقیرتر میشی 
اگع مشکل از خودم باشه دق میکنم ولی از همسرم مثل قبل  زندگی میکنم

منم دارم دق میکنم ..دلم میخواد خودمو بکشم

1387
اگه شوهرت راضی نباشه و مشکل خودت باشه چی؟؟

اگه مشکل از خودم یا شوهرم ک فرقی نداره اما اگه راضی نباشه راضیش میکنم. دلشم بخاد 

فقط 43 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
prove yourself to yourself not others

اگه مشکل از شوهره باشه چه حالی میده😆 اونوقت واسه شوهرم عزیز میشم هی میگه برو ازدواج کن منو ولم کن منم میگم نه به پات میمونم تا آخر عمرم میگن چه عشقی دارم😄😄😄😄

دعا کنین بشه فقط توهین نکنین

دعا کنین مشکل از شوهرم باشه و همچین اتفاقی بیافته😄

ازبچه متنفرم

اگه مشکل از شوهرم باشه میمونم و میرم از پرورشگاه بچه میگیرم ولی اگه مشکل از من باشه انتظار ندارم شوهرم از خواسته اش بگذره طلاق میگیرم اگه راضی باشه اگرم که بگه خودتو میخوام باز میرم بچه میگیرم 

1437