2737
2734

میگه نمیخامش .میخاد بده بکسی که بچه نداره 26سالشه چهارتا بچههه😨😨😨😨میگم خدایااا این بچه هارو بده بکسی که میخاد واقعاااا😢میگم ابله هزار مدل پیشکیری هست خبببب.تازه میگه سقط هم نشد چون بزرگگ بوددد😢😢😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اینکه بچت رو بدی ب کس دیگه خیلی بدتر از دنیا اوردنشه 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

خب بده به یکی دیگه بچه دار نمیشن و درحسرت یه بچن ثواب داره ک

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2738

وای حکمت خدا رووووو 

من دوستم ۲۴ سالشه اونم سه تاپشت هم داره 

من سی سالمه عقدم . بچه ها چطور میشه پیش گیری کرد؟؟؟؟

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

خدا نمیدونم حکمتش چیه..یکی ۵ ساله روزگارش سیاهه بچه نمیده..به یکی هیییی میده..تازه طرف میخواد سقطم‌کنه نمیشه..از رو پشت بوم‌میپره هزار دارو میخوره نمیشه..بعد من که میخواستم اینهمه هم مراقب بودم..هر روز خونریزی و بدبختی داشتم..۸ ماه خوابیدم از جام‌بلند نشدم...هوووووف

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706