2737
2734
عنوان

لعنت به واکسن ۱۸ ماهگی 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 28 پست
وااای خدا ینی میخواد تا چهار روز دیگه ادامه پیدا کنه 😭😭😭 تبش چقدر بود؟ دقیقا یه هفته طول کشید ین ...

والا دقیقا تا یکهفته بود بیچارم کرد تبش ۳۹ یکسره شیاف و پاشویه 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا دقیقا تا یکهفته بود بیچارم کرد تبش ۳۹ یکسره شیاف و پاشویه 

دخترم امروز تبش زیر ۳۸ رسیده ینی ممکنه به زودی قطع بشه؟ یا چون از ۴۸ ساعت رد شده حتما تا یه هفته طول میکشه 😭

2728
دخترم امروز تبش زیر ۳۸ رسیده ینی ممکنه به زودی قطع بشه؟ یا چون از ۴۸ ساعت رد شده حتما تا یه هفته طول ...

ان شالله یک هفته طول نکشه هر بچه فرق داره من پسرم‌براهیچکدوم‌از واکسناش تب نکرد فقط ۴ماهگی شب دوم تموم اما ۱۸ماهگی اذیتش کرد جبران‌تمام‌واکسنا 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2738
مرسی عزیزم همش با یه تیشرت نخی و شلوارکه کوتاهه یکسره هم بخور سرد روشن گذاشتم هوای اتاق مرطوب و خنکه ...

عشقم مرتب چکشون کن حوله رو بزار که بیاد پایین😍انشاالله خدا نگهدارش باش

ببخشید چندروز تب داشت؟ چند بود تبشش

یادم نمیاد عزیزم فقط یادمه که بردمش دکتر حتی!

اصلا به زمین و زمان ناسزا می گفتم به اینکه چرا باید این همه ویروس رو باهم بريزن تو بدن این طفلاي معصوم!

البته واقعا بچه با بچه فرق داره ان شاءالله بچه شما هرچه زودتر بهتر میشه حالش

یادم نمیاد عزیزم فقط یادمه که بردمش دکتر حتی! اصلا به زمین و زمان ناسزا می گفتم به اینکه چرا باید ا ...

سلام عزیزم

واقعا خیلی دوره سختی داره واکسنش

حالا خدارو شکر از دیشب تب نکرده انشالله دیگه تب نکنه و خوب شه تموم شه

ممنونم از راهنمایی و گفتن تجربه تون🥰