2733
2734
عنوان

کی بوقلمون چرخکرده استفاده کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7108 بازدید | 30 پست
۲۶ تومن.البته اتکا ۴۹ تومن میداد.مغازه ارزونتر بود

اوه مغازه چقدددد ارزونتر بوده...منم میخوام بخرم گوشت رونش که مزه گوشت قرمز میده...سینه اش مث مرغه...ولی چرخیشو تاحتالا نخوردم

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
با پیاز چرخش کن البته من خودم همیشه مرغو چرخ کردم ولی بوقلمونو عادی پوختم وخیلی خوشمزس بوقلمون فقط ب ...

بو میده یعنی?من خیلی بد دلم😖😖😖

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۱کیلو گرفتم با نیم کیلو گوشت قاطی کردم کباب تابه ایش که خیلی خوشمزه شد

نوش جان،ممنون که ج دادی

❤❤❤

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2728
من شتر خریدم دادم چرخ کردن هنوز جرات نکردم بپزم بنظرتون چجوریه؟😣

اصلا با گوشت معمولی فرقی نداره عزیزم . بهتره یک کم هم داخلش چربی گوسفند یا دمبه چرخ کنی که عالی میشه . طعمش کاملا گوشته گوساله اس . نگران نباش . نوش جونتون

عزیزم من همیشه سینه ی بوقلمون رو چرخ میکنم کوبیده ی بوقلمون درست میکنم باهاش اگر میخوای شل نباشه پیازتو رنده کن ابشو بگیر بعد با گوشتت قاطی کن 

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستین؟
2738
رنگش چطوره ؟ مثل مرغه یا گوشت ؟ 

مثل مرغه اصلا فرقی نمیکنه مزش هم مثل مرغه فقط دیرپزه بخاطر همین من چرخش میکنم ولی توی زودمز هم کبابی درست کنی خوشمزه میشه فقط اندازه ی گوشت گوساله زمان میخواد واسه پخت

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستین؟
26؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کدوم شهری شما؟؟؟؟اینجا سینه تنها 48تومنه سینه و بال 36تومن

تهرانم عزیزم.ارزونتر شده.اونروز قیمت کرده بودم دیروز که خریدم۲۸ گفت سینه رو.البته بی خس شدشو گرفتم۳۲.چون باید استخونش دربیاد که چرخ کنیم.ما پیروزی تهران هستیم

2706