2733
2734

همه الان میگن مشکلت اینه آخه اینم شد مشکل 

ولی خدایی خیلی اذیتم میکنه اینکه خیلی استرس دارم یعنی اصن قابل گفتن نیست استرس واسه خود امتحان هم ندارما واسه ی خوندش دارم اینقدر میترسم که نتونم تموم کنم درسا رو واسه امتحان 

حتی شده از 5 روز قبل از امتحان شروع میکنم به درس خوندن در حالی که خیلی از دوستان همون روز آخر میخونن 

یه جوریم که حتما باید  از چندین ساعت قبل تموم کرده باشم بعد تازه تموم که کرده باشم کلی استرس میگیرتم که منی که زود تموم کردم حتما خوب نخوندم باور کنین عین خوره افتاده به جونم میخونینش فک میکنین    چیز کوچیکیه ولی به خدا خیلی اذیتم میکنه  حتی الانم که دارم می نویسم بااینکه چیزی زیادنمونده تا تموم کنم درسا رو واسه امتحان فردام کلییییی استرس دارم با اینکه دوستام خیلی راحتن   چی چکارکنم واقعا دارم دیوونه میشم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جوشونده ای دم نوشی برای کم شدن استرست بخور 

ی برو دکتر وقتی انقد شدیده درسته ک حیفه درگیر داروی اعصاب بشی ولی دیگه چاره چیه

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
2738

خوب درس خوندن  و با دقت خوندن  یه طرف

اعتماد بنفس داشتن  هم  یه طرف ...

ب خودتون  تلقین مثبت کنید و ب استرس تون و افکار منفی تون بال و پر ندید

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من چ زمانی ک محصل بودم چ زمانی ک دانشجو هیچوقت استرس نداشتم همیشه هم شب امتحانی بودم

استدلالمم این بود نهایتش صفر میگیرم زندگیم ک تموم نمیشه

همیشه هم نمره هام خوب میشد 

مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما

قبل از اینکه شروع کنی ب درس خوندن یه دوش آب گرم بگیر .یه چای یا قهوه ی خوش رنگ اگه روزه نیستی بربز واسه خودت بشین تو اتاقت با آرامش درستو بخون .تمام تلاشتو میکنی ک نمره ی خوبی بگیری خدا هم کمک میکنه .

چ دلیلی داره ک ادم روبراه نباشه .ریلکس باش عزیزم ..تو تلاشتو بکن نتیجه رو بسپار ب خدا

منم همینجور بودم ولی الان خ پشیمونم،،،ولی باز الان تو زندگی استرس دارم که باز فردا پشسمون خاهم شد،ب ...

اره واقعا .استرس مغز آدمو روح آدمو پیر میکنه .تاثیراتشم تا اخر عمر رو ادم میمونه

2706