2737
2734
عنوان

حساب مخفی از شوهرتون دارید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3882 بازدید | 156 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدیونیت فکر کنید من از اون دسته ادم هاییم که ۱۰ هزارتومن پول دستم باشه تا خرجش نکنم دلم اروم نمیگیره.....امروز ۲۰ تومن داد برا تو جیبم که یه بار خاستم برم جایی داشته باشم....الان دارم میرم رو مخش پاشو بریم من پولمو خرج کنم😂😂😂😂😂پول نداریم که پس انداز داشته باشیم

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄
2731
مدیونیت فکر کنید من از اون دسته ادم هاییم که ۱۰ هزارتومن پول دستم باشه تا خرجش نکنم دلم اروم نمیگیره ...

😂😂😂😂

خدایی تو این وضعیت اقتصادی کمی محتاطانه تر باید خرج کنیم. یه پس انداز برای روزهای مبادا جمع کن.ما پارسال دخترم پاش شکست، اون لحظه پول نداشتیم از این و اون قرض کردیم.اینده نگر باش دختر

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
ماشالا چقد زرنگی یاد ماهم بده چجوری از شوهرت پول میگیرز مثلا ماهیانس چجوریه

نه ماهیانه بهم پول نمیده چون حقوق شوهرم چون زیاد قسط و وام داریم چیزی ازش نمیمونه و پولاش و که میگیره کلا میزاره تو خونه و میده دست من منم کم کم 50 تومن یا 30تومن و اینا هی بر میدارم تو چن ماه تا زیاد میشه .

یا اینک مناسبت ها به جا کادو و لباس چون زیاد دارم بهم پول میده که خودت هرچی میخای بخر منم یه چیز کوچیک میخرمو و بقیشو و برمیدارم 😂

2738
😂😂😂😂 خدایی تو این وضعیت اقتصادی کمی محتاطانه تر باید خرج کنیم. یه پس انداز برای روزهای مبادا جم ...

بخدا همین وضع اقتصادی نمیذاره جمع کنیم...حقوقمون تا ۱۰ ماه بیشتر نمیرسه...الان از خواب بیدارش میکنم میگم پول بده تا ازت قایم کنم....یه روز ۵ هزار تومن گذاشتم تو جیب پالتوم که پس اندازکنم ...انقدر بهش گفتم پول دارم پول دارم فک کرد میلیونی دارم گفت برو پس اندازتو بیار خرج کنیم منم رفتم با۵ تومن پول اومدم😂😂😂

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄
اگه از آبسرد کن یخچال استفاده نمیکنی بذار اونجا یا یه فاصله خالی زیر بعضی کشو ها هست بذار اونجا مثل ...

من میزارم تو یه پاکت و بعد تو جاهای سرویس طلا یا کارتونهای النگو و اینا میزارم تو کشو یا یه کیفی که استفاده زیاد ندارم 

ازچمدان هم میتونید استفاده کنید 

من میزارم تو یه پاکت و بعد تو جاهای سرویس طلا یا کارتونهای النگو و اینا میزارم تو کشو یا یه کیفی که ...

اونا به عقل جن میرسه، جاهایی که من گفتم نه 😁

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
بخدا همین وضع اقتصادی نمیذاره جمع کنیم...حقوقمون تا ۱۰ ماه بیشتر نمیرسه...الان از خواب بیدارش میکنم ...

😂😂😂😂

بابا پولدار😂😁

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2706