2703
2553
عنوان

عزیزان تهرانی، میاین لطفا

67 بازدید | 13 پست

دوستان از فرودگاه مهرآباد چطور میشه رفت فرودگاه امام؟

شنیده بودم مترو هست،ولی تو نت گشتم نفهمیدم چی به چیه، راهنمایی می کنید؟؟🌷🌷🌷

فرودگاه مهر اباد مترو داره 

ولی امام خمینی مترو نداره 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین راه اینه که تا حرم مطهر بری با مترو 

بعد از اونجا تاکسی یا اتوبوس سوار بشی

ولی چون من ساعت دقیق سفر شما را نمیدونم نمیتونم 100% بگم

چون مترو هم محدودیت زمانی داره

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2720
اسنپ بهترین راهه

واقعا اگه مترو نخواهی اسنپ از همه بهتره 

حداقل خیالت راحته

سلام دوستای عزیز با احازه استارتر گل

من در زمینه تهیه انواع فینگزفود. سینی مزه. پک های ویژه افطاری فعالیت دارم.

خوشحال میشم بتونم درخدمتتون باشم.

این کانال تلگ رام foodkade_mahfa@

اینم پیج اینستاfoodkadeh_mahfa

من یک زن خانه دارم که تمام عشقم رو نثاره بچه هام و همسرم میکنم. باعشق اشپزی میکنم و هنرم رو در قالب اشپزی و تهیه غذاهای زیبا فینگرفودی به همه شما عزیزان تقدیم میکنم. خوشحال میشم که از کارام دیدن کنید. پیج اینستا foodkadeh_mahfa        ادرس ت ل گ رام foodkade_mahfa@
بهترین راه اینه که تا حرم مطهر بری با مترو  بعد از اونجا تاکسی یا اتوبوس سوار بشی ولی چون من ...

آها پس نزدیکترین ایستگاه مال حرمه؟

فعلا بلیط نخریدیم ساعتشو نمی دونم. اما احتمال زیاد شب ساعت 1 اینا باید باشه پرواز.

نهایت 7،8 شب باید برسیم مهرآباد

2714

امام افتتاح شده به نظرم، من تا حالا نرفتم، ولی اونجوری که رو نقشه دیدم امام خط ۱ هست، مهرآباد خط ۴، تو ایستگاه دروازه دولت تقاطع دارن، یعنی مهرآباد سوار بشی باید دروازه دولت پیاده بشی، خط عوض کنی بری خط ۱ به سمت کهریزک، فرودگاه امام پیاده شی

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اینطوری باشه که خیلی خوبه حتما پیگیر میشم مرسی

آره عزیزم، من شنیده بودم افتتاح شده، الان برای اطمینان رفتم گوگل سرچ کردم، نوشته سال ۹۶ افتتاح شده

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...