2726

خانم ها من چکار کنم که زود بلند شم سر کارو زندگیم.شوهرم اهل کمک نیست.محیط کارم گارگریه چشممو در میارن اگه زیاد کبود و باد کنم.راهکار بدید چکار کنم زود طبیعی شه قیافم و کبودیش بره.

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰

سرت رو دولا نكن تا سه روز و اينكه آلوورا زياد بخور كمپرس يخ هم بزار 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلا نباید کار کنی تا یک ماه ،فضولی نباشه من نمیفهمم  شوهرت چرا سرکار نمیره ؟

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

چشمم عمل کردم تا دو ماه شوهرم اینقدر اشکمو دراورد که خدا مسدونه

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰
آلوورا بخور اصن معجزه مى كنه كمپوتشو بگير از اناناس بهتره

ای ول امروز میرم خرید.

چشمم عمل کردم تا دو ماه شوهرم اینقدر اشکمو دراورد که خدا مسدونه

عزیزم میفهمم چی میگی خیلی سخته 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
آناناس طبیعی بخور اگه نمیتونی قرص آناهیل بخور 

قرص اناهیل چیه؟

اصلا نباید کار کنی تا یک ماه ،فضولی نباشه من نمیفهمم  شوهرت چرا سرکار نمیره ؟

میره سر کار.تو خونه کار نمیکنه.

2706