2726
عنوان

بیمارستان آتیه

9392 بازدید | 28 پست

کسایی ک آتیه زایمان کردن،راضیند؟رسیدگیشون خوبه؟هزینه سزارین چقده؟اتاقاش چندتخته ست؟

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پارسال آتيه زايمان كردم اتاق خصوصي داشتم رسيدگيشون واقعا خوبه

موقع عمل فیلمبرداری کردی؟

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )
2728

هزينه هاي زايمان طبيعي به صورت آزاد و بيمه با يك شب بستري مبلغ 55.000.000 ريال برآورد مي گردد كه در صورت انتخاب اتاق خصوصي اين هزينه افزايش مي يابد

هزينه هاي زايمان سزارين با يك شب بستري به صورت آزاد و بيمه مبلغ 65.000.000 ريال مي باشد كه در صورت انتخاب اتاق خصوصي اين هزينه افزايش مي يابد

توضيحات:

الف: در صورت نياز به بستري نوزاد با تشخيص پزشك نوزادان پرونده جداگانه تشكيل شده و هزينه ها براي بيماران خصوصي به صورت آزاد محاسبه خواهد شد

ب: در صورت نياز به بستري نوزاد با تشخيص پزشك متخصص نوزادان، پرونده جداگانه اي تشكيل شده و دريافت معرفي نامه مجدد نيز به نام نوزاد الزامي مي باشد

ج: هزينه هاي فوق به صورت تقريبي مي باشد.

د: بيمه هاي طرف قرارداد، جهت اقامت بيشتر از 48 ساعت (بانظر پزشك معالج) تعهدي در قبال پرداخت هزينه ها ندارند

ه: لطفا هنگام پذيرش بيمار در بيمارستان حتماً نوع بيمه طرف قرارداد بيمارستان مشخص گردد در غير اين صورت بيمارستان هيچ گونه مسئوليتي را نمي پذيرد

و: در صورتي كه در حين عمل سزارين نياز به انجام عمل ديگري با صلاحديد پزشك باشد تاييد آن عمل بر روي معرفي نامه بيمار تا قبل از ترخيص الزامي مي باشد

- هزينه هاي بالا مربوط به اتاق هاي دو تخته و چند تخته مي باشد

- هزينه اتاق خصوصي  بجز بيمه بانك ها مابقي بيمه ها پرداخت نمي كنند

هزينه هاي زايمان طبيعي به صورت آزاد و بيمه با يك شب بستري مبلغ 55.000.000 ريال برآورد مي گردد كه در ...

اگر چندقلو باشه،ب ازای هرقل چقد اضافه میشه؟

سه چهار تومن

ینی سه قلو دوازده سیزده تومن میشه؟!😲😐

😂😂😂😂😂نه عزیزم عروس عمه ام یه قولو داشت ۱۲ تومن خرج کردن برای ۴۸ ساعت 

وای،خیلی بالا درمیاد😐

دلیل خااصی داری میخوای بری اتیه

دکترم فقط بیمارستان آتیه وخاتم الانبیا ست

2706