2726
عنوان

گرم مزاجی شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 67682 بازدید | 188 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدبختی اینجاست هر چی بیشتر بدت بیاد بیشتر ازت میخوان نمی دونم این چه نیروی درکی هست ؟😠 زعفرون وگوشت ...

گوشتونمیشه حذف کنم ،ولی جالبه محبت نداره بهم ،فقط میخوادرابطه داشته باشه

2728

هدیه دادن و تشکر کردن از هر کاری که انجام میده یا وقتی کسی رو میبینی که به خانمش محبت میکنه بگو چقدر این یه رفتارش خوبه ،مردها از پرحرفی خوششون نمیاد خیلی خلاصه هر چن روزی یه رفتار یا حرف عاشقانه رو بهش بگو که چقدر دوست داری بهت بگه ،مردها یاد ندارن عین بچه می مونن عزیزم

اه شوهر منم همینه  کلافه کنندست حال آدم بهم میخوره دیگه

خواهشا اینجوری نگو خیلی خوبه شوهرتون بهتون نیاز داره ، همسر من اصلا نیاز نداره حتی از سردمزاجی هم بدتره نیازم براورده نمیشه بعضی وقتها توخواب ممکنه بشم . خیلی سخته خیلی سخته وقتی همش مجبوری خودت به سمتش بری ک وضع زندگی بدتر نشه . من ارزوم بود جای شما باشم 

این خوبه خب میخاد باخودت خودشو تخلیه کنه شوهره من ک اوایل نازمیکرد الانم ک ۸ ماهه پاکی دارم 😃 ولی میتونی بری دارو خونه بگی ارع شوهرم اینجوری ی شربت میدن بانوشیدنیش قاطی کنی خوب میشع اما ازنظرمن کاریش نداشته باش خودت واسه خودت قرص بگیرزیرنظردکتر یکم گرمترشی ب رابطه اون اقا بایدباشماتخلیه شع من شوهرم مشکل ک نداشت فقط زود ان... بودخجالت میکشید براش دارو خریدم خوب شد ا

خیار بده بخوره با ماست و چیزای سرد.ولی بیفایده س😁

وای شوهرمن 😱😱😱😱😱😱همیشه خیار میخورد خب چرا سرد نمیشه ماستم میخورد واقعن من که اینقدر شوهرم گرم است من رحمم زخم شد چکار ش کنم مثل اسی گفت اگر اون کار نکند بداخلاق میشه من الان ۶ سال ازدواج کردم بخاطر گرمیش بچه نیاوردیم 

❤.خوشبختم چون نه به خوشبختی دیگران حسودی میکنم ،نه از بدبختی دیگران لذت میبرم ❤❤❤❤
2706