2726
عنوان

پسرم چرا یهوو اینجوری شد😔😔😔😔

240 بازدید | 16 پست

از ۵ ماهگی کمکی رو شروع کردم اول فرنی و بعد حریره بادوم و بعدشم سوپ

از ۶ ماهگی تا اواسط فروردین امسال 

صبحانه: حدود ۹۰ سی سی حریره بادوم

ناهار:۱۰۰ سی سی سوپ ماهیچه

عصرونه:۶۰ سی سی سرلاک

شام:۱۰۰ سی سی سوپ ماهیچه

مابینشم شیر خشک و میوه و غذای سفره میخورد

از بعد از عید بی اشتها شده

سوپ و حریره که دیگه نمیخوره 

الان ۹ ماه و ۷ روزشه صبحانه یدونه تخم بلدرچین

ناهار و شام چهارتا گوشت قلقلی کوچیک یا چند تیکه مرغ میخوره

سوپ و سرلاکم با هزار تا ترفند اندازه یه قاشق غذاخوری میخوره

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

حس میکنم نباید زود غذا دادنو شروع میکردی

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

غذای اصلی شیره تا یسالگی😒

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728

از دندونشم هست زیاد اصرار نکن به غذا 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
حس میکنم نباید زود غذا دادنو شروع میکردی

دکترش گفت از ۴ ماه شروع کن ،تا عید که تو ۸ ماه بود خوب بود یهو آخرای فروردین شروع کرد سوپ نخوردن الان فقط به گوشت قلقلی و مرغ و سیب زمینی علاقه داره

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

تا ۶ماه مربا😑

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

آخه اینقدرم ریزه میزه س میره رو اعصابم دو کیلو دنیا اومده

۷ ماهگیش ۶۹۰۰ بود،روی نمودار نارنجی وزنش میره بالا ولی ریزه دیگه البته من و باباشم خییلی درشت نیستیم

زیاد بهش میدی خوب.سنگینیش میکنه نمیتونه درست غذابخوره من العان توهشت ماهه مسرم یه قلقلی گوشت میندازم ...

آخه پسر من الان دیگه سوپ نمیخوره کلا اندازه یه قاشق غذاخوری ولی ۴،۵ تا قلقلی رو میخوره

لیستی که دادی خداییش برایه روز زیاده ها!!!

میخورد اوایل الان دیگه اونارو نمیخوره

تا ۶ماه مربا😑

نه عزیز تا یسالگی

از شش ماهگی تا یسالگی غذا فقط در حد مزه و‌تنوع نباید بچه رو سیر کرد باهاش وگرنه از غذا زده میشه

آخه اینقدرم ریزه میزه س میره رو اعصابم دو کیلو دنیا اومده ۷ ماهگیش ۶۹۰۰ بود،روی نمودار نارنجی وزنش ...

خب دیگه بخودتون رفته بعدم بچه با شیر بیشتر وزن میگیره غذا بدی لاغرترم میشه حتی

2706