2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا اصلا بدرد نمیخوره وقتی خیلی پول نداشتم خریدم از اینا محکم نیس زود اهن پایینش شکست

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  
گوشوار که میشه؟؟

وقتی ۴۳۰ بود من مستعمل خریدم دونه ای ۳۱۰۰ خیلی تمیزن انگار نویه

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  
2728

خانم مدیر دستبند نخر مزخرفه فقد مهمونی میتونی دستت کنی من وقتی پولم نمیرسید رفتم دستبند خریدم زودیم شکست باز پولم دستم اومد رفتم اونو عوض کردم سه تا النگو محکم گرفتم 

واقعا ؟؟ میخوام برای دخترم گوشواره بخرم

بله الان چند روزه داره میاد پایین ولی مشخص نیست تا چه زمانی این روند ادانه داره

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
یعنی دو تا النگو بگیرم....؟

دو تا ک نمیشه گلم یک دونه میتونی بخری با سه تومن از منم مستعمل بود شد ۳۱۰۰ گف نوش ک بخای بخری میشه دونه ۳۸۰۰

من دیگ طلا نو نمیخرم فقد مستعمل تمیز طلای نو ۱۶℅ مالیات با اجرت داره ولی مستعمل فقد ۷℅ سود میدی میخری 

دو تا ک نمیشه گلم یک دونه میتونی بخری با سه تومن از منم مستعمل بود شد ۳۱۰۰ گف نوش ک بخای بخری میشه د ...

چرا النگو از 800تومن دارن.

جاریم خریده 1700. دختر داییمم خرید 2تومت. هر دوشونم قشنگن.

چرا النگو از 800تومن دارن. جاریم خریده 1700. دختر داییمم خرید 2تومت. هر دوشونم قشنگن.

میشه عکساشونو بگی بفرستن خخخخ میخوام ببینم اخه یکی من هر کدوم ۶ و نیم گرم و تقزیبا یکم پهن تره 

میشه عکساشونو بگی بفرستن خخخخ میخوام ببینم اخه یکی من هر کدوم ۶ و نیم گرم و تقزیبا یکم پهن تره 

نه اینایی که میگم نازکن. 800تومنی معلومه که زود میشکنه اما النگوهای جاریم و دختر داییم فک کنم جنسشونم خوب بود. 

2706