2726

خواهر شوهر ماهه🌕

چشم وابروش سیاهه😌

خواهرشوهر عزیزه😚

خوبی ازش میریزه☺️

خواهرشوهر بهترینه😍

فرشته روی زمینه👌

خواهرشوهر خوشگله😍

جاش همیشه توی دله❤️

خواهرشوهرجای خواهر👭

به دردت میخوره آخر😄

بیایید ای بچه ها😀

کناربگذاریم کینه ها💞

هرکی خواهرشوهر نداره😔

یک چیز تو زندگیش کم داره😪

چه دوست مهربانیست👭

همیشه همراه توست👭

همیشه درهمه حال😃

دلسوز و دلدار توست💞

پس چرا با دشمنی😡

قلبشو تو میشکنی💔

بعد از خدا و پیامبر🌼

بعد از شوهر و فرزند👪

تو ای رفیق دلت را💓

به خاندان شوهرببند💝

تومثل آیینه باش✨

زلال و بی کینه باش💖

اینقدر بکن تخوبی🎁🙋🙆

تا در دلش جابکوبی💞

خواهرشوهر رو عشقه😍

گل باغ بهشته🌺🌻

میگن بفرسی برا خواهر شوهرت افطاری دعوت میشی😍💋

خدایا به امید تو ببینم راسته 😍😊👌

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر شوهر ماهه🌕 چشم وابروش سیاهه😌 خواهرشوهر عزیزه😚 خوبی ازش میریزه☺️ خواهرشوهر بهترینه😍 فر ...

😂😂😂😂خب خوبه که  افطار دعوتش کن 

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
2728

جانِ من..عشق من..دخــــــــــترم..مادر تو بودن لیاقت میخواهد ومن شاکرترینم..بی زحمت تا اینجا اومدی واسه خونه دارشدن ماهم یه صلوات بفرست..اسمم رویاس😊  دخترم اسمش آیداست..همه ی زندگیم..❤❤❤
خواهر شوهر ماهه🌕 چشم وابروش سیاهه😌 خواهرشوهر عزیزه😚 خوبی ازش میریزه☺️ خواهرشوهر بهترینه😍 فر ...

زنداداش من یچی تو این مایه ها گداشته بود پروفایلش پیام دادم خیر باشه چ خواهر شوهری راه انداختی 

گفت با عروسشون دعواش شده میخاد اونو حرص بده😂😂😋😋

چه زرنگه یه افطاری انداخته گردنت

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
2706