2737
2734
عنوان

آدمو گیج میکنن والا🤔😐

134 بازدید | 16 پست

میگن زن باردار هوس ترشی کنه بچش پسره هوس شیرینی کنه بچش دخمله.. حالا اگه یکی این دوتارو باهم داشته باشه چی؟؟😂واسه این حدس و گمان نی عایا؟

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید نی نی مامانشو دست انداخته!

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
در این صورت بچه‌ش دوقلوئه و دختر و پسره... 😜😜😜 خخخخ بیخیال بابا... اینا همش اراجیفه!! دوزار صدق ...

اره میگم ولی ادم ی وقتا کنجکاویش گل میکنه😁

2738
اره میگم ولی ادم ی وقتا کنجکاویش گل میکنه😁

آره والا 😃

من الان ۴ ماهم تموم شده، چندروزه رفتم تو ۵ماه

دوقلو هم باردارم

هنوز نمیدونم جنسیت بچه‌هام چیه... 😂

دکترم گفته وایسا آخرای ۵ماهگیت، یهو برو آنومالی، همونجام تعیین جنسیت کنن برات.  ینی از من صبورتر کسی هست؟ 😃😂

اصلانم دنبال علائم و این حرفا نیستم...

آره والا 😃 من الان ۴ ماهم تموم شده، چندروزه رفتم تو ۵ماه دوقلو هم باردارم هنوز نمیدونم جنسیت بچه ...

ای جان😍😍ما یکی داریم دوقلو ی دختر ی پسر..یا یکیم داریم دوتا دختر دوتاپسر

آخی خدا همتونو حفظ کنه ❤ چقدر بامزه ست 😍 خیلی ممنونم فدات 😘❤

سلامت باشی و همچنین شما رو برای بچهات و بچهات رو برای خودت نگهداره

2706