2733
2734

من هر چی درست میکنم مزه کوبیده بیرون رو نمیده 

چیکار میکنن اینقد لذیذ میشه آخه چرب و چیل و خوشمزه 

ولی من درست کنم خشک و بی مزه س همیشه 

منم میخوام بدونم موادش و مقدارشم بگین لطفا

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چیکار میکنی نمیریزه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

میزان مساوی از گوشت گوسفند وگوساله

دنبه

پیاز رنده شده بدون اب پیاز

نمک وادویه جات

تخم مرغ یه دونه

همه رو سه بار چرخ کنید وبعد چرخ کردن خوب ورز بدین بعد به سیخ بکشین وسریع کباب نکنید بزارید جای خنک یه ده دقیقه بمونه بعد کباب کنید

2738
پنج شیش بار گوشتا رو چرخ میکنم میزارم یخچال یه ساعت بمونه بعد سیخ میگیرم بازم میزارم یخچال  اص ...

دمت گرم

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
گوشت و پیاز رنده آب گرفته ،مقداری نون خیس خورده البته خیلی کم ،یه زره آرد و نمک

مرسی عزیزم

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍