2703
2553

آره خیلی کاربرد داره من شوهرم زیاد آب میخوره همیشه یخ نمیندازم توش هر جا بریم میبرم یا شربت میریزم توش میبرم خیلی خوبه

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من که دوتا دارم ,هيچ استفاده اى هم نميکنم 

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟

شب قبل از  پیک نیک رفتن ، می تونید  دو تا یا چند تا آب معدنی بخرید و بذارید یخ بزنه  

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2714

ب درد ما خیلی میخوره 

توش یخ میریزم 

و جوجه ای  ک تو مواد خوابوندم برا کباب  تو چنتا کیسه میریزم و  میذارم تو کلمن بازم روش یخ میریزم چهار -۵ساعتم بمونه خراب نمیشه چون انگار تو یخچاله 

شب قبل از  پیک نیک رفتن ، می تونید  دو تا یا چند تا آب معدنی بخرید و بذارید یخ بزنه  

آخه گومبولی جون  میگن آب معدنی خوب نیست 

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی

دیگه اب معدنی رو همونجا میخری..همه جا هست....بخوای استفاده کنی استفاده میشه ..ولی بهتره اثاث خونت رو سنگین نکنی واسه یکبار دوبار 

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
ب درد ما خیلی میخوره  توش یخ میریزم  و جوجه ای  ک تو مواد خوابوندم برا کباب  ت ...

اختاپوس جون   چند لیتری ش خوبه؟ 

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
2706