1147
1273

آره خیلی کاربرد داره من شوهرم زیاد آب میخوره همیشه یخ نمیندازم توش هر جا بریم میبرم یا شربت میریزم توش میبرم خیلی خوبه

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1291

من که دوتا دارم ,هيچ استفاده اى هم نميکنم 

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟

شب قبل از  پیک نیک رفتن ، می تونید  دو تا یا چند تا آب معدنی بخرید و بذارید یخ بزنه  

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

ب درد ما خیلی میخوره 

توش یخ میریزم 

و جوجه ای  ک تو مواد خوابوندم برا کباب  تو چنتا کیسه میریزم و  میذارم تو کلمن بازم روش یخ میریزم چهار -۵ساعتم بمونه خراب نمیشه چون انگار تو یخچاله 

سحر اضافه کن به فهم آسمانم 
1274
شب قبل از  پیک نیک رفتن ، می تونید  دو تا یا چند تا آب معدنی بخرید و بذارید یخ بزنه  

آخه گومبولی جون  میگن آب معدنی خوب نیست 

راهنمایی آزمون استخدامی. ترجمه حرفه ای، پاورپوینت و تدریس خصوصی

دیگه اب معدنی رو همونجا میخری..همه جا هست....بخوای استفاده کنی استفاده میشه ..ولی بهتره اثاث خونت رو سنگین نکنی واسه یکبار دوبار 

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دارم مامان میشم!  
ب درد ما خیلی میخوره  توش یخ میریزم  و جوجه ای  ک تو مواد خوابوندم برا کباب  ت ...

اختاپوس جون   چند لیتری ش خوبه؟ 

1226
آخه گومبولی جون  میگن آب معدنی خوب نیست

آب آشامیدنی تصفیه شده  بگیرید 

البته منباب پیشنهاد  و جلوگیری از  هزینه مضاعف  میگم  و الا اگر در حالت عادی هم  اهل استفاده از کلمن هستید  ک خب قضیه ش متفاوت.... 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
آخه گومبولی جون  میگن آب معدنی خوب نیست

درسته تو برنامه تب تاب هم اون سری صحبت بود کارشناسشون میگفت اب معدنی که تو بطری پلاستیکی هست ذره های پلاستیک تو اب حل میشه و به خوردمون میره و از مهمترین عوامل سرطانه

تازه ظروف پلاستیکی یکبار مصرف باعث کوچیکی الت پسر بچه هاست ممکنه رو شوهرا هم تاثیر داشته باشه هاااااا 

فراموش کردنت اصلا کار سختی نیست؛ کافیست چشمهایم را ببندم و برای همیشه... بمیـــــــــرم!!!
آب آشامیدنی تصفیه شده  بگیرید  البته منباب پیشنهاد  و جلوگیری از  هزینه مضاعف & ...

بیرون میریم همیشه چند بطری آب میگیریم بنظرم بردن یه کلمن کوچیک راحت تره. تازه معمولا آب ا گرم میشن. مرسی از راهنمایی 

درسته تو برنامه تب تاب هم اون سری صحبت بود کارشناسشون میگفت اب معدنی که تو بطری پلاستیکی هست ذره های ...

باریکلا. منم بخاطر این میگم کلمن بگیرم وگرنه آب معدنی همه جا هست

1280