2733
2734
عنوان

کسایی که آزمایش غربالگری اول که ریسک متوسط داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 18474 بازدید | 93 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من رفتم پیش دکترم میگه ۱۸ خرداد برو آزمایش غربالگری ثانویه نمی‌دونم چیکار کنم😭😭😭

سلام دوست عزیز نگران نباش منم دو روز پیش آزمایش سل فری دادم توکل کردم بخدا این دو روزه کلی با خوندن تاپیکا روحیه گرفتم برای همدیگه دعا کنیم بچه هامون صحیح و سالم بیان تو بقلمون 😍

2731
آره عزیزم ..نگران نباش، احتمال مشکل برات میشه ۰/۳۷ درصد یعنی ۹۹/۶۳ درصد نینیت سالمههههه. ...باور کن ...

سلام من ۴۰ سالمه ریسک متوسط سندروم دان زده ریسکم ۱ به ۳۷۰ فاینال ریسک میشه بگی چند درصد ممکنه مشکل داشته باشه ممنون

سلام من ۴۰ سالمه ریسک متوسط سندروم دان زده ریسکم ۱ به ۳۷۰ فاینال ریسک میشه بگی چند درصد ممکنه مشکل د ...

سلام عزیزم. ۹۹/۷۲ درصد سالم هست و احتمال مشکل خیلی خیلی کمه یعنی احتمال مشکل ۰/۲۷ درصد هست. از لحاظ ژنتیک این ریسک رو متوسط میگیرن اما از لحاظ ریاضی درصدش خیلی پایینه. ضمن اینکه به احتمال زیاد به خاطر سنتون ریسک متوسط شدید...نگران نباشید

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2738
دستت درد نکنه واسم دعا کن

حتما عزیزم. نگران نباش. کلا بالای ۳۵ سال که باشی ریسک رو بالا میزنه و در واقع ریسک با یک فرمول حساب میشه که زیاد بودن سن باعث میشه ریسک رو بالا بزنه. با توجه به سنتون، من حدس میزنم آزمایش هاتون خوبه و عامل اصلی ریسک متوسط شما سن هست. پس نگران نباشید. من با اینکه زیر ۳۵ سال بودم، ریسکم از شما بیشتر بود و در سونوی آنومالی هم کلی مشکل داشتم ولی در نهایت دخترم سالم بود و همه این احتمالات اشتباه بود. سالمه سالمه انشاالله

حتما عزیزم. نگران نباش. کلا بالای ۳۵ سال که باشی ریسک رو بالا میزنه و در واقع ریسک با یک فرمول حساب ...

ازمایش سلفری گرفتم دو کروموزوم xyyو xxyزده های ریسک خیلی نگرانم میگن سلفری خطانداره

ازمایش سلفری گرفتم دو کروموزوم xyyو xxyزده های ریسک خیلی نگرانم میگن سلفری خطانداره

منم مجبور شدم سلفری بدم که البته جوابش خوب بود. سلفری هم خطا داره ولی خطاش خیلییی کمه و احتمال اشتباهش پایینه. احتمالا شما رو میفرستند برای آمنیوسنتز. من باردار که بودم ۱ خانمی رو تووی مطب دکترم دیدم که جواب سلفریش خوب نبود اما آمنیوسنتزش خوب بود. فقط جواب آمنیوسنتز ۱۰۰ درصد هست. هرچی خیره عزیزم. امیدوارم همه چیز برات خوب پیش بره. کاری از دست شما که بارداری بر نمیاد ولیییی به خدا توکل کن، مطمئنم بهترین اتفاقی که به صلاحت هست در انتظارته

2706