2733
2734

من نفهميدم قضيه چيه

آخرش چي شد 

قضيه سگ چي بود جلو باباهه هي ميومد

اصن موضوع چي بود مشكل مادره يا تنبيه بچه هه

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قضیه سگ فکر کنم این بود که تو بچگی از سگ ترسونده بودنش هنوزم ترس باهاش بود بچه شم از اتاق تاریک میترسید مامانه واسه تنبیه مینداختش تو اتاق تاریک . اون پسر داییه به بچه هه فیلم بد نشون میداد کارای بدم دیده بود از اون دختر همسایه با دوست پسرش اون شب که گم شده بود 

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗
2731

اخرش فکرکنم به باباعه  تجا...ز شده بوده فقط گفت من بچه بودم دیگه نشون نداد بچه شونم چیزی نبود دختر همسایه بادوست پسرش دعواشده بود بچه فرار کرده بود یه بارم همون دختره لباس بچه روعوض کرده بود چیزیم نبود ولی باباعه شک داشت چون تو بچگی اذیت کرده بودنش ایطور فکر میکرد

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

اگه اشتباه نکنم اون فیلمی بود که مادرش به همسایه شک داشت با پسرش کاری کردن 

میخواست بگه پدرش قبلا این بلا سرش اومده واسه همون که ابروش نره چیزی نگفته اصرار داشت پسرش هم‌ همین باشه اما مادرش گیر داده بود که باید پیگیری بشه حالا من نفهمیدم منظورش این بود هر حرف بچه رو جدی نگیریم یا از رو ظاهر طرف قضاوت نکنیم نمیدونم دیگه 😶

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2738
قضیه سگ فکر کنم این بود که تو بچگی از سگ ترسونده بودنش هنوزم ترس باهاش بود بچه شم از اتاق تاریک میتر ...

پس كسي اذيتش نكرده بود دختره راست گفته بود جيش كرده شسته بچه هه رو من همش فك ميكردم ب بچه تجاوز شده😫

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

از سگم میترسید همین که بعدش خوب شد

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
اگه اشتباه نکنم اون فیلمی بود که مادرش به همسایه شک داشت با پسرش کاری کردن  میخواست بگه پدرش ق ...

دقيقا مفهوم فيلمو منم متوجه نشدم

اخرش فکرکنم به باباعه  تجا...ز شده بوده فقط گفت من بچه بودم دیگه نشون نداد بچه شونم چیزی نبود د ...

عع پس ب باباهه تجاوز شده بود من فك كردم ب بچه هه شده

عع پس ب باباهه تجاوز شده بود من فك كردم ب بچه هه شده

نه نشده بود فیلم های ایرانی و خودت باید کشف کنی چی شده😂😂